2020 Yılında Yepyeni Bir San Deco

17 Temmuz 2020

Her yılın sonunda, bir sonraki yıl için yeni umutlarımız, yeni planlarımız olur, daha çok spor yapacağım, daha çok kitap okuyacağım gibi kişisel hedeflerin yanı sıra bazen de firmalar kendilerine hedefler belirler.

2020 yılı San Deco için böyle bir yıl olacak, 55 yıla dayanan geçmişi, planlı adımları, 4 kıtada 40’dan fazla ülkeye ihracat yapmasının da tecrübesi ile 2020 yılında firma ve markamızı yurt içinde yapılandırma hedefini kendimize düstur edindik. Bu kararı alırken, markamızın ve firmamızın, tüm birimlerinde görevli çalışanlarımız bize her anlamda destek oldu, ciddi bir planlama ve hazırlık aşaması ile birlikte adım adım kendimizi 2020 yılı için hazırladık. Bayi yapılanmasından, ürün gamına, pazarlama faaliyetlerinden satış birimimizin yapılanmasına kadar tüm süreci masaya yatırdık ve işe 2020-2025 hedeflerimizi belirleyerek başladık. Boya ve dekorasyon sektörü, değişen tüketici yaklaşımı ile birlikte hızlı bir dönüşümden geçiyorken, hiçbir girdiyi planımız dışında bırakmadık. 2020 yılı bize başlaması ile birlikte zor bir yıl olacağını hissettirmiş olsa da sağlam adımlarla ilerledikçe hedeflerimize her geçen gün yaklaştığımızı görüyoruz.

2020 Yılında Bizi Neler Bekliyor?

Kişisel Tasarımlar
İnsanoğlunun temel ihtiyaçlarının, beslenme ve barınmanın hemen ardından kişiselleştirme ihtiyacı olduğu ortaya çıkmıştır. Mağara duvarlarında bırakılan izlerden bugün artık kullandığımız teknolojik cihazların kişiselleştirilmesine kadar her alanda kişisel talepler ön planda olacak, efekt boyalar ile bilinen uygulamaların dışında kişiye özel istenen tasarımlar, hem öne çıkartılmak istenen projelerde, hem de kişisel mekanlarda gözlemlenecek.

Bu bazen duvarda beton etkisi, veya bir ağaç kabuğu deseni, bazen de rüzgarın duvara yansıtılması olarak karşımıza çıkacak. San Deco efekt boya ve kaplamalar bu alanda her daim elimizin altında, gözümüzün önünde olması gereken ürün serisi olacak.

efekt boya

Yeni ürünlerimizden San Deco Marmorosso, mineral bazlı, doğal taş efekti veren sıva kıvamında ürünlerimizdendir. Farklı ambalaj boyutları, farklı renk seçenekleri ile dekorasyonda modern ve klasiği bir arada kullanmak isteyenler, her iki tarzdan da vazgeçmeyenlerin severek kullanabileceği ürünümüzdür. San Deco Mirzasto ise, her anlamda inovatif ve ciddi bir Ar-Ge çalışması ile ortaya konmuş, metalik ve sedef etkisine ulaşabileceğiniz, yoğun kıvamı ile duvarlarınızda zamansız tasarımlar oluşturabileceğiniz bu alandaki bir başka ürünümüzdür.

Fonksiyonel Boyalar

Boyanın bir önceki nesile göre işlevi temizlik iken, bugün artık boyayı fonksiyonel ve ihtiyaca cevap olarak gören bir nesille karşı karşıyayız. Evde, ofiste kara tahta ve magnet özellikli boyalar, hem sunumlarınızı yansıtabileceğiniz hem de ev sinema perdesi olarak kullanabileceğiniz San Deco Projector gibi ürünler, boyayı her anlamda daha fonksiyonel hale getirecek. Beyaz renkli yazı tahtası boyası San Deco Writewall ürünümüzün yanı sıra, yeni geliştirdiğimiz San Deco Magicus ürünümüz şeffaf olup, alttaki rengi değiştirmeden yüzeylerinizi yazı tahtasına dönüştürüyor. İster ofislerde, ister evinizde mutfakta not almak için veya çocuk odalarında çocuklarınızın her anlamda özgür olması için güvenle kullanabilirsiniz. San Deco Chalkborad ürünümüzde ise siyah ana rengin dışında yeşil, pembe, mavi ve sarı tonları mevcuttur, dilediğiniz yüzeye uygulanan ürünle yüzeyler üzerine tebeşirle yazıp silebilirsiniz, yüksek silinme dayanımına sahip ürünle kullandığınız alanlar hem işlevsel, hem dekoratif bir çehreye bürünür.

Sağlıklı Ürünler

Uzun yaşamın her gün bir yönüyle daha keşfedildiği günümüzde boyalar için de insan sağlığı konusu öne çıkacak, VOC (uçucu organik bileşen) içermeyen, A+ belgeli iç cephe boyaları, başta iç ortam hava kalitesi üzerinde hiçbir olumsuz etki yapmazken, bununla birlikte salınım da yapmama özellikleri ile öne çıkacaktır. İç cephelerde Decosatin ürünümüz Yarı Mat dokusu ve silikonlu yapısı ile, Decoplas ürünümüz de Mat dokusu ve silikonlu yapısı ile A+ belgesine sahip olup, düşük VOC oranı anlamında uluslararası belgelidir. Bu ürünlerimiz iç hava kalitesi etkisi bakımında bir boya grubu için en iyi sınıftadır. A+ etiketi sayesinde ürünlerimizi, evinizde, iş yerinizde, hastane, okul ve benzeri iç mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz.