3. Proses Emniyeti Sempozyumu 2020 için Çalışmalar Başladı

13 Aralık 2019

2020 yılında üçüncüsü düzenlenecek olan Proses Emniyeti Sempozyumu Kocaeli Sanayi Odası koordinatörlüğünde ve Chem Media\Artkim Group organizasyonu ile 2-3 Haziran 2020 tarihleri arasında Bilişim Vadisi Gebze\Kocaeli’de düzenlenecek.

proses sempozyumu

Proses Emniyeti Sempozyumu

SEVESO çatısı altında gerçekleşecek olan sempozyumda; ATEX, Basınçlı Kaplar, REACH ve Endüstride Dijital Dönüşümün Proses Emniyetine Etkisi gibi konular gündeme gelecek. Ulusal ve uluslararası mevzuat yapıcılar, denetçiler, akademisyenler, sektör çalışanları, ürün-hizmet geliştiriciler ile belgelendirme kuruluşlarının bilgi ve birikimleri doğrultusunda gerçekleşecek olan sunum ve paneller dinleyicilerle buluşturulacak.

proses güvenliği

Türkiye’deki Kimya Sanayisi %27 gibi bir ciddi rakamla Kocaeli Bölgesi’nde faaliyet gösteriyor. Buradaki kuruluşların meslek örgütü olan Kocaeli Sanayi Odası ile Kimya Sanayisi sektörüne 13 fuar, 6 dergi ve haber portalı gibi pek çok sektörel hizmeti kazandırmış olan Chem Media\Artkim Group iş birliği ve gücü ile organize edilecek olan sempozyumda; tehlikeli maddeler bulunduran kuruluşlarda, büyük endüstriyel kazaların önlenmesi ve muhtemel kazaların insanlara ve çevreye olan zararlarının en aza indirilmesi, etkili-sürekli korumayı yüksek seviyede gerçekleştirmek amacıyla  alınması gereken önlemlerle alakalı yönetmelik, teknik bilgi, uygulama, Ar-Ge, ürün ve hizmetlerin sektörle paylaşılması hedeflenmektedir.

www.prosesemniyeti.kosano.org.tr

Sempozyum ve bildiri sunmak için Kocaeli Sanayi Odası ile irtibata geçebilirsiniz.

İrtibat: prosesemniyeti@kosano.org.tr / 0262 315 80 56

Sponsorluk ve Sergi Alanı Stand Satışı için Chem Media satış ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

İrtibat: events@chemmedia.com.tr 0212 324 00 00/151