3. Uluslararası Cosmetics & Home Care Ingredients Fuarı

04 Ağustos 2017

3. Uluslararası Kozmetik, Kişisel Bakım, Deterjan ve Ev Bakım Ürünleri, Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri Fuarı Cosmetics & Home Care Ingredients birbirinden renkli özel bölümleriyle katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Yaşama dair tüm bileşenleri kapsayan Life Science Ingredients 2017 çatısı altında Pharmaist ve Food & Nutritional Ingredients 2017 fuarları ile eş zamanlı olarak düzenlenecek olan Cosmetics & Home Care Ingredients; hem katılımcılarına hem de ziyaretçilerine dolu dolu bir 3 gün vadediyor.

Cosmetics & Home CareCosmetics & Home Care Ingredients 2017; Koku Atölyesi workshoplarına ev sahipliği yapıyor olacak. 9 Kasım 2017 ve 10 Kasım 2017 tarihlerinde fuar merkezinde kurulacak olan Koku Atölyesi Standında gerçekleştirelecek olan workshoplarda firmalar maksimum 12 katılımcı ile birlikte birebir koku testleri gerçekleştirebilecekler. Koku Atölyesi Programı’nda önceden yer ayırtarak programa dahil olabilecek olan firmalar, parfüm yapımı konusunda ziyaretçileri bilgilendirme fırsatı yakalayacaklar. Koku atölyesi Workshop Programı’na www.chcistanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Cosmetics & Home Care

Innovation corner’da katılımcı firmalar son 1 yıl içinde lansmanını yapmış oldukları ürünleri sergiliyor olacak. Innovation Corner’da sergilenen ürünler fuar kataloğunda ayrı bir bölümde sıralanacak.

 

Cosmetics & Home Care

Product Formulation alanına katılım gösteren hammadde üretici ve tedarikçileri, ürünleri ile üretilebilecek prototipler hakkında ziyaretçileri, yani bitmiş ürün üreticisi firmaları, önceden hazırladıkları tanıtım videolarını gün boyu göstererek ve bu alanda formülasyon uygulamaları yaparak bilgilendirme imkanı yakalayacaklar. Hammadde üretici ve tedarikçileri, danışmanlık ve hizmet sektöründe yer alan formülatör firmalar, cihaz tedarikçileri ve esans üreticileri Product Formulation alanına katılım gösterebilecekler.

Cosmetics & Home CareCosmetics & Home Care Ingredients fuarının bu yılki konuk şehri; dünyada gül yağı üretiminin yaklaşık %65’ini sağlayarak birinci sırada yer alan Isparta. Guest City Isparta özel alanı Ispartalı Gül Yağı üreticilerini bir araya topluyor olacak.

Cosmetics & Home CareBu alanda; laboratuvar cihaz, ekipman & teknolojileri, kozmetik analizler ve diğer tüm yaşam bilimleri laboratuvar analizleri, kozmetik ürünlerde güvenlik & değerlendirme hizmetleri ve diğer tüm eğitim ve danışmanlık hizmetleri konusunda faaliyet gösteren firmalar katılımcı olarak yer alacaklar.

Özel alanlarımız hakkında detaylı bilgi almak için sales@artkim.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
.w w w . c h c i s t a n b u l . c o m