Kullanıcı :   
Parola :   
Ana Sayfa › Basın Odası - Basın Bülteni

 

Kimya Sektörünün Türkiye ve Avrasya’daki En Büyük Buluşma Noktası: 6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Chem Show Eurasia 2014

Kimyasallar, Laboratuvar, Teknoloji… Chem Show Eurasia 2014’de hepsi bir araya geliyor. Katılımcı ve ziyaretçi istatistikleriyle sektörün dünyaca kabul görmüş ve takip edilen sayılı etkinliklerinden olmayı başaran 6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Chem Show Eurasia 2014, 16 – 18 Ekim 2014 tarihleri arasında dünyanın dört bir yanından gelen katılımcı ve ziyaretçilerini İstanbul Fuar Merkezi 9, 10, 11 ve 12. Salonlarda ağırlamaya hazırlanıyor.

Turkchem Show Eurasia 2012 İstatistikleri

2012 yılında, 25,000 m2’lik alanda, 13 ülkeden 155’i yabancı, 326 doğrudan ve 54 ülkeden 1000’in üzerinde firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla gerçekleşen Turkchem Chem Show Eurasia Fuarını 4 gün boyunca 66 ülkeden 1,613’ü yabancı, toplam 15,481 sektör profesyonelini aynı çatı altında topladı.

Chem Show Eurasia 2014 Hedefleri

2013’ün son aylarından itibaren sektörün fuara olan yoğun ilgisini göz önünde bulundurarak Chem Show Eurasia 2014 fuarına 350’ninn üzerinde firma ve firma temsilcisinin katılımı ve 10,000’in üzerinde yerli ve yabancı sektör profesyonelinin ziyaret etmesi öngörülmektedir.

Chem Show Eurasia Ücretsiz Online Davetiye Kayıtları Başladı

Hemen www.chemshoweurasia.com/OnlineRegistration adresinden ücretsiz ziyaretçi kartınızı alabilirsiniz.

Chem Show Eurasia 2014’de Çin, Malezya ve İran Pavilyonları

Chem Show Eurasia 2014 aynı zamanda 540 m2‘lik Çin Pavilyonu, 60 m2’lik Malezya pavilyonu ve 153 m2’lik İran pavilyonunlarına ev sahipliği yaparak bu ülkelerden gelen katılımcı firmaları bir araya toplayıp yerli ve yabancı fuar ziyaretçileriyle buluşturacak.

Matchmaking Event ve Workshop Programları

Fuar esnasında düzenlenecek olan "Matchmaking Event” adı altında gerçekleşecek etkinlikle, yerli ve yabancı firmalar önceden online olarak kayıt yaptırmak suretiyle bu etkinlik için ayrılan özel Matchmaking Alanı’nda ikili görüşmeler yapma fırsatı yakalayacaklar.

Fuar merkezinde kurulacak olan Workshop alanında, yerli ve yabancı katılımcı firmaların yanı sıra Türkiye’nin önde gelen akademisyenleri tarafından yapılacak olan sunumlarla, sektör mensupları en yeni ürünler, teknolojiler ve yeni gelişmelere ulaşma fırsatı bulacak.

Ekonomi Bakanlığı’ndan 6. Uluslararası Turkchem Chem Show Eurasia Fuarı’na Destek

16-18 Ekim 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Turkchem Chem Show Eurasia fuarı ile eş zamanlı olarak Alım Heyeti Programı düzenlenecektir.

T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve İMMİB Genel Sekreterliği organizatörlüğünde gerçekleşecek olan programın detaylarına önümüzdeki günlerde web sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için www.chemshoweurasia.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Katılım koşullarıyla ilgili bilgi almak ve stand rezervasyonu yapmak için sales@artkim.com.tradresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.