Kullanıcı :   
Parola :   
Ana Sayfa › Chem Show Eurasia - Neden Ziyaret Etmelisiniz?
Bu Tarihi Ajandanıza Kaydedin!

TURKCHEM EURASIA, Hammaddeler, Yardımcı Maddeler, Ana Kimyasallar, Fine Kimyasallar, Özel Kimyasallar, Yüzey İşlem Kimyasalları, Laboratuvar Cihazları ve Ekipmanları, Kimya Sanayi Üretim Makinaları, Ölçüm- Kontrol ve Proses Otomasyon Sistemleri, Su Şartlandırma, Ambalaj ve Geri Dönüşüm konusunda Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Balkanlar’ın Türkiye’de düzenlenen en profesyonel ve uluslararası fuarıdır. Ajandanıza 16- 18 Ekim 2014 tarihini not etmeyi unutmayın…

Sektör Profesyonelleri İle Tanışın!

Hammadde, Yardımcı Madde, Özel Kimyasallar ve Üretim teknolojileri üreten ve ithal eden yerli ve yabancı firmalar Türkiye’deki Boya, Kaplama, Mürekkep, İlaç, Tarım İlaçları, Gıda, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Kompozit, Kablo, Kağıt, Karton, Petrokimya, Maden, Endüstriyel Gazlar, Çimento, Tekstil, Deri, Ambalaj, Beyaz Eşya, Otomotiv üreticileri ve diğer kurumsal müşterileri ile fuar boyunca buluşmaktadır. Birçok firmanın yetkililerini bir arada görme şansını kaçırmayın.

Sektörün Nabzını Tutun!

Fuar boyunca katılımcı yerli ve yabancı firmalar, yeni teknolojileri, ürünleri ve yeni yöntemleri Türk Kimya Sektörüne sunuyor ve tanıtıyor olacaklar. Bilgi paylaşımında bulunmak ve yerel ve global sektördeki yeniliklerden haberdar olmak için orada olun.

Eğitim Seminerleri’ni Kaçırmayın!

Düzenlenen eğitim seminerleri ve açık oturumlarla teknik bilgi ve birikimlerinizi artırın.

Sektörün Öncüleri ile Tanışın!

Kimya sektörünün öncü firmalarının ürünlerinin teknik detaylarını yüzyüze görüşmelerle öğrenin. Türk kimya sektörünün lider firmalarını bir arada görme fırsatını kaçırmayın.

Global Pazarı Tanıyın!

Uluslararası firmaların direkt katılımcı olarak yer aldığı TURKCHEM EURASIA size dünyayı ve global pazarı birebir görüşmelerle tanıma fırsatı sunuyor. Bu fırsatı kaçırmayın.

Aradığınız pek çok şey daha sizi bu fuarda bekliyor. Sizlerin de fuarı ziyaret etmek için sayabileceğiniz daha birçok neden olduğundan eminiz… Bu büyük platformu ziyaret etmeyi sakın kaçırmayın…