Akbarkod Epson Hızlı Etiket Yazıcılar

03 Ekim 2019

 

Şirketimiz  Akbarkod  2011 yılında , OTVT sektöründe uzun  yılardır çalışan tecrübeli ortaklar tarafından kurulmuştur. 25 kişilik kadromuzla , Türkiye’nin tüm şehirleri yanında ;Azerbaycan , Özbekistan, Moldova, Cezayir, Polonya ve çevre ülkelere ihracat yapıyoruz.

Barkod sistemine sahip veya kurmayı hedefleyen; hazır giyim, ev tekstili, kimya, ayakkabı, aydınlatma, medikal, otomotiv, kozmetik gibi sektör ayırımı olmadan tüm firmalara hizmet veriyoruz. Barkod donanım ürünleri , yazılım sistemleri, sarf malzemeleri ve teknik servis alanlarında uzmanız.

Başlıca ürünlerimiz ;  barkod yazıcılar, hızlı inkjet yazıcılar, el terminalleri, barkod okuyucular, termal transfer ribonlar, kodlama folyosu baskılı ve baskısız etiketlerdir.

Çift taraflı baskı yapan, İtalyan ITALORA yazıcıları ve Japon CITIZEN barkod yazıcıları ithal ediyoruz.  Hızlı inkjet baskı yapan yazıcılar konusunda , EPSON yetkili bayisiyiz. Hollanda menşeili endüstriyel etiket malzemesi üreten , EMAX LABEL SOLUTIONS firmasının bayisiyiz. Teknik destek sunuyoruz. Tüm sattığımız ürünlerin yedek parçasını ve servis hizmetini sağlıyoruz. HONEYWELL etiket yazıcı ve terminallerin, Türkiye Yetkili Servis Merkezi’yiz. Diğer etiket yazıcılara da servis veriyoruz.

Barkod dünyasın a yeni anlayış ve kalite ilkelerimizle hizmet vererek, sektörün hak ettiği yere gelmesinde bütün gayretimiz ile çalışmak bizlere onur vermektedir.

Kurumsal :   www.akbarkod.com           e-ticaret : www.akbarkod.com.tr