Aroma’dan Yeni Nesil Sağlıklı İçecek: ‘’Aroma Sa-de’’

09 Ocak 2020

 

 

Aroma, yeni nesil içecek Aroma Sa-de’yi raflara çıkarttı. Tüketicilerin “iyi ve sağlıklı yaşam, sağlıklı ve dengeli beslenme” isteklerine yanıt olarak pazara sunulan Aroma Sa-de, içeriğinde, şeker ilavesi, tatlandırıcı, renklendirici ve hiçbir katkı maddesi bulunmaması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bir bardağında doğal ve gerçek meyve özlerinden gelen sadece 4 kalori bulunması ise, Aroma Sa-de’yi hem formuna hem de sağlığına önem verenler için mükemmel bir alternatif haline getiriyor.

Üç Farklı Çeşit, Bir Bardağı 4 Kalori

Nane-Limon-Elma, Tarçın-Kuşburnu, Zencefil-Limon olmak üzere 3 farklı lezzeti bulunan Aroma Sa-de’nin Nane-Limon-Elma ve Zencefil-Limon lezzetindeki içeceklerinin bardağı 4 kalori, Tarçın-Kuşburnu lezzetinin ise 9 kalori. Ferahlatıcı, rahatlatıcı, sağlıklı içecek arayanların favorisi olacak Aroma Sa-de, su içmenin en keyifli hali olacak.

Aroma Sa-de ile ilgili bilgi veren Aroma Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Atom Duruk: “Aroma olarak, 1968 yılından bu yana sektördeyiz. Şimdi de sektörü yepyeni bir kategoriyle tanıştırıyoruz. Tüketicilerin kendilerine dönük yatırımlarını Aroma Sa-de ile destekliyoruz. Form ve sağlık segmentinde tüketicilerimize sunduğumuz Aroma Sa-de ürün grubumuzu genişleteceğimiz gibi farklı faydalara hitap eden yeni ürünlerimizle, Aroma’nın bu alanındaki varlığını büyüteceğiz. Düşük kalorili, şeker ilavesiz, tatlandırıcı, koruyucu ve renklendirici içermeyen Aroma Sa-de, tüketicilerimize kendilerini iyi hissettirecek, içimi son derece keyifli bir ürün. Aroma Sa-de, global trendlerin yanı sıra, pazarın, pazarın büyüme trendlerinin, sağlık sektörü uzmanlarının görüşlerinin ve tüketici iç görülerinin bir araya gelmesi sonucunda ortaya çıktı.” dedi.

Yeni Yatırımlar Yolda

2020 yılının Aroma için yatırımlar yılı olduğunu söyleyen Aroma Genel Müdürü Sefer Kılınç “Önümüzdeki aylarda, 2020 yılının ilk yeniliği olan Aroma Sa-de’yi çeşitlendirmenin yanı sıra, başta su kategorisinde olmak üzere, içecek sektörünün farklı alanlarında, yeni ve inovatif ürünlerle tüketicilerimizin karşısına çıkacağız. Sektörümüzü yeni kategorilerle tanıştırarak önünü açacağız. Şimdiden müjdelemek isterim ki, 2020’nin ilk yarısında, Aroma Sa-de dışında, pazarda olmayan üç farklı ürünü daha tüketicilerimize sunacağız.” şeklinde konuştu.