Avrasya’nın Alanında Lider Platformu Putech Eurasia&Eurasian Composites Show

04 Ekim 2019

 

Avrasya’nın Alanında Lider Platformu Putech Eurasia&Eurasian Composites Show 28-30 Kasım 2019 Tarihlerinde Sektör Profesyonellerine Kapılarını Açıyor

Avrasya’nın lider poliüretan ve kompozit platformu bünyesinde gerçekleşecek olan, “6. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı Putech Eurasia ve 4.Uluslararası Kompozit Hammaddeleri, Yarı Mamülleri, Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı Eurasian Composites Show” 28-30 Kasım 2019 tarihleri arasında, üç gün boyunca İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. salonlarında, dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Eş zamanlı olarak düzenlenen Putech Eurasia ve Eurasian Composites Show, katılımcı firmalarına yeni anlaşmalar, yeni açılımlar, yeni iş ortaklıkları için eşi bulunmaz bir fırsat sunarken, fuarı 3 gün boyunca ziyaret edecek olan sektör profesyonelleri, ilgilendikleri tüm firmaların bir arada olduğu bir ortamda; sektördeki tüm gelişmelerin, yeni ürünlerin ve yeni teknolojilerin kalbinde bulunma fırsatı elde edecekler.

Kompozit ve poliüretan sanayisinde hammadde, yarı mamul, nihai ürün ve teknolojileri konusunda faaliyet gösteren firmalar Putech Eurasia ve Eurasian Composites Show’da bir kez daha bir araya gelerek; başta otomotiv, havacılık, denizcilik, inşaat, yapı-izolasyon ve savunma sanayisi gibi pek çok ilgili alandan uzman ziyaretçi profili ile buluşacaklar.

2017 yılında Putech Eurasia 23 farklı ülkeden 99’u yabancı olmak üzere toplam 152 firma ve firma temsilciliği; Eurasian Composites Show ise 17 farklı ülkeden 54’ü yabancı olmak üzere toplam 92 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yapan fuarlar 3 gün boyunca 891‘ini 59 farklı ülkeden gelen yabancı ziyaretçilerin oluşturduğu toplam 5.421 sektör profesyonelini bir araya getirdi. Bu yıl ise 250’ye yakın firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yapacak olan fuarların; Türki Cumhuriyetler, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, İtalya, Almanya, Fransa başta olmak üzere MENA, CIS ve Avrupa bölgelerinden 6.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor.

Putech Eurasia’da poliüretan kimyasalları, poliüretan makine ekipmanları, poliüretan sistem evi, poliüretan kaplama ve yapıştırıcıları, poliüretan kalıp ve sistemler, poliürea uygulamaları ve diğer poliüretan teknolojileri sergilenirken, eş zamanlı olarak düzenlenecek olan Eurasian Composites Show’da ise kompozit kimyasalları, ara ürünler, makine, ekipman ve son teknolojiler 3 gün boyunca sektör profesyonellerine sunulacak.

Fuar içerisinde kurulacak özel B2B alan içerisinde T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve İKMİB Genel Sekreterliği organizatörlüğünde gerçekleştirilecek Alım Heyeti Programı dahilinde potansiyel alıcı firmalar ile fuarın katılımcı firmalarının yetkilileri ikili görüşmelerini gerçekleştirme şansı yakalayacaklar.

Zengin Etkinlik Programları ile Özel Alanlar Göz Dolduracak
Katılımcı ve ziyaretçilerine verimli bir fuar deneyimi yaşatmayı hedefleyen Putech Eurasia ve Eurasian Composites Show’da düzenlenecek “Konferans Programı” dahilinde yurt içinden ve yurt dışından gelen uzmanlar tarafından gerçekleştirilecek sunumlar ile dinleyiciler; katılımcı firmalarımız, nihai ürün üreticileri, akademisyenler ve sektörün önde gelen derneklerinden yetkililerinin anlatımlarıyla en yeni ürün, en son teknolojiler ve sektör ile ilgili gelişmeler hakkında bilgi sahibi olma fırsatı yakalayacaklar.

Konferans programının yanı sıra fuar; hemen hemen her sektörde kullanımı bulunan kompozit ve poliüretan hammaddeleri ile üretilen ürünlerin günlük yaşamdaki kullanımlarını görme fırsatı yaratacak olan “Live Composites” ve “Live PU” isimli nihai ürün sergilerine de ev sahipliği yapacak.

Ayrıca Putech Eurasia kapsamında “Sprey Polyurea ve Sprey Polyurethane” özel alanı yer alacak. Poliürea ve poliüretan üreten, uygulama yapan, makina ve ekipmanları konularında hizmet veren firmaların katılımcı olarak yer alacağı “Sprey Polyurea ve Sprey Polyurethane” alanında su yalıtımı, ısı yalıtımı, endüstriyel ürünlerin dış kaplamaları ve yüzey kaplamalarında çözümler arayan firmalar, bu konularda çözüm sunan firma yetkilileri ile bire bir görüşme şansı yakalayacaklar.

Putech Eurasia&Eurasian Composites Show Yeni Anlaşmalar ve Yeni İş Ortaklıklarının Temellerinin Atılması için Eşi Bulunmaz Bir Fırsat Sunuyor
Poliüretan ve Kompozit sanayisinin nabzını tutmak ve son gelişmelerden haberdar olmak için Putech Eurasia&Eurasian Composites Show 2019’u ziyaret etmeyi unutmayın.

Ücretsiz davetiyenizi almak için putecheurasia.com ve eurasiancomposites.com web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.