Avrasya’nın İlk ve Tek Köpük Endüstrisi İhtisas Fuarı “Foam Eurasia”

25 Eylül 2020

Artkim Fuarcılık tarafından düzenlenen “Teknik Köpük Endüstrisi ve Teknolojileri Fuarı” Foam Eurasia 25-27 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

Otomotiv, mobilya, inşaat, yatak, spor, eğlence, ambalaj, medikal üretim süreçlerinin en önemli girdilerinden biri olan teknik köpük sektörü, Foam Eurasia 2021 fuarında en son teknolojilerini sergilemeye hazırlanıyor. Artkim Fuarcılık tarafından ilk defa düzenlenecek olan Foam Eurasia, tüm köpük tedarik zincirinin yanı sıra teknik köpük ürünleri ve teknolojileri üreticileri, ham madde ve yardımcı ürünleri ve alıcıları için Türkiye ve MENA bölgesinin en önemli ihtisas ticari fuarı olacak.

Köpük üretiminde en son yenilikleri ve teknolojileri sağlamak, pazar trendlerini takip etmek ve endüstri profesyonelleri ile iletişim kurmak için eşsiz bir fırsat sunacak Foam Eurasia fuarında sektör profesyonelleri ve ziyaretçiler, en yeni sert ve esnek köpük çözümlerine ulaşabilecekler. Foam Eurasia köpük üreticilerinin tedarik ve satış zincirlerini geliştirecek, mevcut ve potansiyel alıcılarla buluşmalarını sağlayan bir platform olacak.

Katılımcılarına, yüz yüze görüşmelerle ve demonstrasyonlarla yeni çözüm ve teknolojilerini mevcut ve potansiyel müşterilerine tanıtma, üretim hedeflerini arttırma, tedarik zincirlerini geliştirmeleri için yeni fırsatlar ve yeni ticari ağlar kurma olanağı sağlayacak olan Foam Eurasia; yeni anlaşmalar, yeni açılımlar ve yeni iş ortaklıkları için eşi bulunmaz bir fırsat sunuyor.

Özellikle Türki Cumhuriyetleri, Balkanlar, Rusya ve CIS ülkelerinden, Orta Doğu, Doğu Avrupa ve Kuzey Afrika’dan sektör profesyonellerinin ve ziyaretçilerin Foam Eurasia’ya büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Foam Eurasia’nın 2021 yılında Poliüretan Sanayi Fuarı Putech Eurasia, Kompozit Sanayi Fuarı Eurasian Composites Show ve Yapıştırıcılar ve Yapıştırma Teknolojileri Fuarı Adhesives & Bonding Eurasia ile eş zamanlı olarak gerçekleşmesi; poliüretan, kompozit, yapıştırıcı ve teknik köpük gibi dört önemli stratejik sektörün temsilcilerinin aynı çatı altında buluşacak olması ile daha efektif bir fuar deneyimi vaat etmektedir.

Sektörün Avrasya’daki ilk ve tek platformunda yer almak istiyorsanız Foam Eurasia 2021’i kaçırmayın!

Detaylı bilgi için: www.foameurasia.com