Axalta Kuzey Amerika’da Imron™ Endüstriyel Portföyünü Genişletiyor

10 Temmuz 2020

Axalta, ahşap yüzeylerin estetiğini korumak ve geliştirmek için tasarlanmış yeni poliüretan ahşap kaplama ürününü tanıttı. Imron Endüstriyel Ahşap serisinin eklenmesi, Axalta’nın poliüretan ahşap kaplama pazarına resmi açılımını gösteriyor.

Axalta’nın Global Endüstriyel Sıvı Kaplamalar Başkan Yardımcısı Dave Heflin, “Yüksek performanslı başka bir Imron Industrial ürününün piyasaya sürülmesi ve bu yeni pazara genişleme, Axalta için önemli bir kilometre taşıdır” dedi.

“Imron Industrial markası her zaman yüksek kalite ve performansın peşindeydi ve müşterilerin yeni poliüretan ahşap kaplama ürünlerimizle elde edeceği şey bu” dedi Helflin ve “Bu premium, dayanıklı formaldehit içermeyen ürünler kimyasal ve aşınma hasarlarına karşı dirençlidir” diyerek devam etti. “Olağanüstü kuruma ve zımparalama süreleri (dry and sand times) sayesinde, çeşitli sprey uygulama yöntemleri kullanılarak uygulanabilirler. Mevcut müşterilerimiz ve Imron Industrial markasına yeni gelen müşterilerimiz, bugün piyasadaki en yenilikçi, dayanıklı ve sürdürülebilir ürünlerden birini kullanacaklarından emin olabilirler.”

Imron Endüstriyel poliüretan ürünleri, üstün kalite parlaklığı, uygulama ve dayanıklılık sağlamak üzere tasarlanmış gelişmiş bir teknoloji platformu üzerine inşa edilmiştir. Bu yeni hat, iç ahşap yüzeyler için tasarlanmıştır ve yaygın olarak mutfak / banyo dolabı, masalar, sandalyeler, ofis mobilyalarının kaplanması için kullanılır. Yaklaşık 50 yıldır Imron, tutarlı performans, yüksek kalite ve yenilikçilik konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir.