Axalta, Meksika’da Yeni Endüstriyel Toz Boya Ürün Koleksiyonunu Tanıttı

03 Haziran 2020

Önde gelen küresel bir sıvı ve toz boya tedarikçilerinden biri olan Axalta,  Meksika’da yeni bir endüstriyel toz boya koleksiyonunu piyasaya sürdü.

Alesta BE +, uçucu organik bileşiklerin (VOC) emisyonlarını üretmez, kürlenmesi için daha az zaman gerektirir ve daha az enerji kullanır, bu da müşteriler için üretim maliyetlerini düşürürken üretkenliği artırır.

Axalta Meksika Toz Boya Direktörü Isabel Alanís, “Bu yenilikçi ve sürdürülebilir yeni ürün koleksiyonunu Meksika’daki müşterilerimize sunmaktan heyecan duyuyoruz” dedi ve ekledi ” önemli çevresel özelliklere yanı sıra Alesta BE +, metal üzerinde hem iyi görünen hem de uzun ömürlü bir ürünün, uzun vadeli faydalarını sunan üstün korozyon koruması sağlar.

Axalta, ticari faaliyetlerinin tüm yelpazesinde küresel çevresel etkisini en aza indirmeye kararlı. Alesta BE + ürünleri ağır metaller kullanılmadan üretilir ve Triglisidil İzosiyanürat (TGIC) içermeyen bir teknoloji kullanır. Üretimin ötesinde, şirketin araştırma ve geliştirme faaliyetleri, müşterileri için verimlilik avantajları sağlayan ve sayısı her geçen gün artan sürdürülebilir ürün ve uygulama teknolojileri sunmanın yollarına odaklanmıştır.