Axalta, Yüksek Dayanımlı Epoksi Astar Boyasını Sundu

05 Ekim 2020

Avrupa’daki müşterileri için Axalta, PercoTop® CS388 SupraSand yüksek dayanımlı epoksi astar boyasını sundu. Doğrudan metal yüzeylere uygulanabilen bu astar boya ve dolgu, macun veya elektrokaplama ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Diğer epoksi astar boyalardan daha kalın bir filmle kullanıldığında bile Axalta’nın PercoTop CS388 yüksek dayanımlı epoksi astar boyası, kuruma ve zımparalama sürelerini %50’ye kadar azaltabiliyor.

Üstün korozyon ve nem koruması sağlayan bu astar boya ve piyasada bulunan yaygın sprey ekipmanı kullanılarak kolayca uygulanır. Astar boya bu kombinasyon sayesinde mükemmel koruma ve verimlilik karışımı sağlayabiliyor. PercoTop CS388 römorklar, otobüsler ve büyük kamyonlar gibi ticari araçlarda kullanım için ideal.

Axalta’nın global taşımacılık müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılayan olağanüstü ürünler sunmaya devam ettiğini hatırlatan Axalta’nın Ticari Araç Boyaları Avrupa Direktörü Neville Rhodes “Sınıfının en iyisi epoksi astar boyasını sunmaktan ve ticari araç müşterileri için ürün tekliflerimizi genişletmekten heyecan duyuyoruz. Daha hızlı kürleme süreleri ve azaltılmış pişirme süresi ile bu kullanımı kolay astar boya, müşterilerimizin daha verimli olmasına ve enerji tasarrufu sağlamasına yardımcı olur” şeklinde konuştu.

Otobüs, treyler ve inşaat segmentlerindeki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için Axalta; tasarlanmış dolgu macunları, astarlar, ara kat boyalar, son kat boyalar ve şeffaf kaplamalar dahil olmak üzere çok çeşitli PercoTop ürünleri sunuyor. Bu kullanıcı dostu, verimli, güvenilir boya çözümleri ve yüksek kaliteli renk ve performans sunuyor.