Azelis ve BASF’den Reçineler ve Katkı Maddeleri Alanında İş Birliği

27 Haziran 2019

 

Azelis, Türkiye’deki BASF Dispersiyonları, Reçineler ve Katkı Maddeleri (BASF) ile, Türkiye’nin yeni dispersiyon yelpazesi olacak reçineler, formülasyon ve performans katkı maddeleri, radyasyona dayanıklı sistemler ve yenilenebilir sistemler için genişletilmiş bir dağıtım anlaşması yaptığını açıkladı. Bu ürün genellikle kaplamalarda, mürekkepte ve yapıda kullanılıyor.

BASF’deki Dispersiyonlar, Reçineler ve Katkı Maddeleri Müdürü Erkin Ataman, “Azelis Americas ile 20 yıldan fazla bir süredir çalışıyoruz ve kimyasalların dağıtımındaki uzmanlıkları bizi etkiledi. Azelis’in, ülke genelinde yaygınlaşan yerleşik ticari yapılarını, şirketin küresel erişimiyle iyi bir şekilde birleştiren yerel endüstri uzmanlar ekibi mümkün olan en iyi hizmet ve desteği sağlayacak” şeklinde konuştu.

Azelis Türkiye Genel Müdürü Sertaç Sürür, “Bu yeni ürün serileri, Azelis’in Türkiye’deki CASE ürün portföyünü tamamlayarak, bu pazar segmentinde bizi lider distribütör olarak konumlandırıyor. Müşterilerimiz, BASF’in kombinasyonundan büyük ölçüde faydalanacak. Azelis’in hedefi müşterilere yenilik ve gelişmiş formülasyon konusunda destek sağlamak” dedi.