BASF Genişletilmiş Termoplastik Poliüretanı ile Yapılan Koşu Bandını Piyasaya Sürdü

20 Kasım 2020

Çinli spor ve fitness markası Keep, koşu güvertesinde BASF’nin Infinergy genişletilmiş termoplastik poliüretan (E-TPU) ile yapılan K2 koşu bandını piyasaya sürdü. Malzemenin üstün elastik, darbe emici ve yüksek geri tepme özellikleri ile koşu platformunun iç mekân koşucuları için eşsiz bir deneyim sunduğu belirtildi.

BASF’ye göre, Infinergy, koşu bandı, çalışırken eklemlere olan etkiyi en aza indirebilen enerjiyi emer ve geri döndürür. Ek olarak, sağlam sönümleme özellikleri tüketiciler için daha sessiz bir çalışma deneyimi sunarak dairelerde yaşayan koşucuların günün her saatinde komşularını rahatsız etmeden çalışmalarına olanak sağlar.

BASF

Keep Markası Başkan Vekili Liu Dong, “Hedefimiz, sınıfının en iyisi kapalı alan fitness sağlayıcısı olmak; bu nedenle akıllı koşu bantlarımızı geliştirmek için malzeme sağlayıcımız BASF ile sürekli çalışıyoruz. Infinergy ile, geleneksel koşu bantlarının sınırlarının ötesine geçerek, yeni bir iç mekan egzersizi çağının kilidini açıyor ve koşucuları evde veya spor salonunda daha iyi performans göstermeleri için güçlendiriyoruz. K2 koşu bandı, fitness tesisi sahiplerinden ve müşterilerimizden şimdiden önemli geri bildirimler aldı” dedi.