Benise: Gitar Virtüözü – Slava’nın Epik Kar Şovu

11 Şubat 2016

Culture & Art

Benise: Gitar Virtüözü

Emmy ödüllü gitar virtüözü Roni Benise’in yaratıcısı olduğu ihtişamlı gösteri Benise: The Spanish Guitar, 19 Mart tarihinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde. Amerikalı sanatçı Roni Benise’in Nebraska’da başlayıp Los Angeles’ta devam eden hikayesi, günümüzde tüm dünyayı etkisi altına almış durumda.

Sanatçının müzik endüstrisi tarafından büyük bir merakla takip edilen ve Emmy’ye kadar uzanan başarılı kariyeri, bugüne kadar 7 stüdyo albümü olarak dinleyicilerine geri döndü. Bir rock yıldızı olmak isterken flamenkonun büyüsüyle tanışan ve o gün bugündür klasik gitarını elinden düşürmeyen Benise, farklı elementleri bir araya getirdiği işlerinde dünya müziğine eşsiz yorumuyla değer katıyor.

Slava’nın Epik Kar Şovu

Her saniyesinde sihrin ön planda olduğu bir dünyanın kapılarının aralandığı Slava’s Snowshow’da, dünyanın en önemli performans sanatçılarından Slava Polunin ve ekibiyle birlikte bir hayal dünyasına yolculuk yapmak mümkün. Tony Ödülleri’nde En İyi Özel Teatral Etkinlik dalında aday gösterilen, Drama Desk Ödülleri’nde Eşsiz Teatral Deneyim ödülü dahil onlarca ödüle layık görülen ve milyonlarca izleyiciyi benzersiz bir masalın kahramanı haline getiren şov, hayal gücününün sınırlarını yeniden çiziyor. Bu benzersiz gösteri, 120’den fazla ülkede sahnelendikten sonra Türkiye’de ilk kez Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde…