BÜMED ve Abdi İbrahim ‘Ürün Müdürü Sertifika Programı’nı Hayata Geçiriyor

12 Ekim 2020

İlaç endüstrisinde başarılı bir pazarlama kariyeri hedefleyen ve kendini bu doğrultuda geliştirmek isteyenler için Abdi İbrahim ve BÜMED Akademi ‘Ürün Müdürü Sertifika Programı’nı hayata geçiriyor. Online sertifika programı 7 Kasım 2020 tarihinde start alacak programda Abdi İbrahim’in kıdemli yöneticileri, deneyimlerini ve ilaç sektöründe pazarlama stratejilerini anlatacak.

Sertifika programında eğitimler, özellikle sektörde kariyer yapmayı planlayan veya sektörde çalışırken kendini geliştirmek isteyen profesyonellere yönelik olarak nitelendirilebilir.

Cumartesi günleri 10:00 – 13:00 saatleri arasında çevrimiçi platform üzerinde gerçekleştirilecek eğitimler Abdi İbrahim’in üst düzey yöneticileri tarafından verilecek.

Programa, yeni mezunlar (0-2 sene), asistan ürün müdürleri (0-2 yıl deneyim), 0-5 yıl deneyimi olan genç profesyoneller (pazarlama departmanı dışı olan ruhsatlandırma, satış vb. departmanlar) ve son sınıf üniversite öğrencileri katılabilecek.

Programı tamamlayan katılımcılar sertifika almaya hak kazanacak. Abdi İbrahim, ücretli olan bu programa, sosyal sorumluluk çerçevesinde destek veriyor.

Abdi İbrahim Lider Takımının sektör tecrübesi ışığında hazırlanan Ürün Müdürü Sertifika programında; İlaç Endüstrisinin Temelleri, İlaç Endüstrisinde Düzenlemeler ve Kısıtlamalar Mediko-Marketing Yaklaşım, Pazarlama Planında Veri Analitiği ve Pazarlama Mükemmelliği, Satış Mükemmelliği, Strateji Oluşturma Süreci, Yeni Marka Geliştirme ve Lansman Süreci, Alternatif Kanallar: İlaç Endüstrisinde Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya, Hasta Merkezli Pazarlama ve Sosyal Sorumluluk Projeleri, Pazarlama Yetkinlikleri, OTC Ürünlerinde Pazarlama, İlaç Endüstrisinde Gelecek Eğilimleri ve Küreselleşme eğitimleri verilecek.

Programda yer almak isteyenler Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği web sitesi üzerinden detaylı bilgi alabilir ve 30 Ekim tarihine kadar başvuruda bulunabilir.