CHEMLOGIS ve SANITIZED AG YENİ STRATEJİK SATIŞ ORTAKLIĞI GERÇEKLEŞTİRDİ

06 Ağustos 2020

Alanlarında benzer değer anlayışına sahip iki uzman firma olan SANITIZED ve CHEMLOGIS güçlerini birleştirdi. Her ikifirma da, katma değerli ürün anlayışı ve optimum kullanımıyla başlayan mümkün olan en iyi hizmetle birleştirerek, Polimer endüstrisi için yüksek performanslı ürünler üzerinde çalışıyor. Her iki şirket de yenilikçi, müşteriye özel çözümlere odaklandığından, SANITIZED ile yapılan bu işbirliği, portföyiçin iyi bir seçim anlamına geliyor.

CHEMLOGIS’te antimikrobiyal Sanitized® katkı maddelerinin eklenmesiyle birlikte Polimer endüstrisi, hijyen fonksiyonu ve malzeme koruması ürünlerinden fazlasını sunan yeni bir genel pakete sahip oluyor. Temel ürün hizmetlerine ek olarak, SANITIZED, nihai ürünleri farklılaşmaları ve kaliteye vurguları ile karakterize eden Sanitized® Ingredient Brand ile geliştirme ve üretimi, düzenleme sorgularını ve pazarlamayı destekiyor.

CHEMLOGIS’in CEO’su Ing. León Freiman K.
(Fotoğraf: SANITIZED AG, PR032)

SANITIZED Polimerler için antimikrobiyal katkı maddeleri, son ürünleri bakteri istilasından, yosun ve küf oluşumundan, malzeme bozulmasından, biyofilmlerden, pembe lekelerden ve mikropların neden olduğu kokulardan korur. Polimer endüstrisi, döşeme, endüstriyel kaplamalar, suni deri, çatı membranları, havuz astarları, brandalar ve tüm ekstrüde ürünlerdeki antimikrobiyal katkıyı kullanır.

CHEMLOGIS’in CEO’su Ing. León Freiman K,“CHEMLOGIS’teki herkes, antimikrobiyal ürünlerinin Meksika’daki Polimer işlemcilere satışı için SANITIZED ile ortak olmaktan büyük heyecan duyuyor. Birlikte, teknoloji hizmeti ve ürünleri açısından müşterinin ihtiyaçlarına son derece odaklanmış bir yaklaşım getiriyoruz” dedi. ” SANITIZED AG BU Polimer Başkanı Michael Lüthi de “Teknik yeterlilik ve güçlü müşteri odaklılık beni CHEMLOGIS hakkında etkiliyor” şeklinde konuştu.