Cirebelle

25 Ocak 2019


Burçak Alioğlu

Teknik Satış Müdürü
Arkem Kimya

 

Cirebelle, inovasyonun ve kimyanın yön verdiği, birçok farklı endüstrilere özellikli hizmet ve entegre çözümler sunan, Güney Afrika’da yerleşik, vaks bazlı hammadde üreticisidir.

2001 senesinden bu yana, kişisel bakım ürünleri için yüksek kalitede ve globalde kullanıma uygun hammaddeler üreten Cirebelle altı kıtada faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden beri uluslararası bir firma olma yönünde çalışmış ve bugün geldiği konumda kişisel bakım ürün pazarının lider global markaların ilk onundan yedisine hizmet vermektedir. Sadece üreticiler nezdinde değil, global araştırma çalışmalarınca da ürünlerinin kalitesi ve performansı onaylanmıştır.

Cirebelle sahip olduğu analitik araçları ve uzmanlığı sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilme esnekliğinde olup yaratıcı çözümler sunmaktadır. Cirebelle’in çekirdek değerinde, toplumu olumlu anlamda etkilemek yatar ki kendini hem yerel hem de uluslararası bir üretici olarak sürekli geliştirir, araştırma ve geliştirmeye oldukça önem vermektedir.

Doğal Ürünler
Cirebelle iş ortaklarına çevreye zararı olmayan, sürdürülebilir kaynaktan ve çevre dostu yöntemlerle elde ederek sunduğu ürün ve formülasyon çözümleri sunmaktadır.

Cirebelle’in kişisel bakım portföyü hem doğal vakslardan hem de doğal gazdan elde edilen vakslardan oluşur. Doğal vaks portföyünde yer alan CireNat serileri çevre dostu ve sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmektedir. Kalite kontrol süreci tutarlı ve yüksek kalitede ürün elde edilebilmesi için üretim boyunca devam eder. Bu vakslar geniş bir kişisel bakım ürün yelpazesinde kullanılır: Dudak, yüz, vücut, ayak ve banyo bakım ürünleri gibi.