COSMETICS & HOME CARE INGREDIENTS FUARI

19 Temmuz 2019

 

COSMETICS & HOME CARE INGREDIENTS FUARI 24-26 EKİM 2019 TARİHLERİNDE SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN FİRMALARINI BİR ARAYA GETİRECEK…

İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek Cosmetics & Home Care Ingredients Fuarı ve beraberinde eş zamanlı olarak gerçekleşecek Pharmaist ve Food & Nutritional Ingredients Fuarları; Kozmetik, Gıda, Beslenme ve İlaç sektörlerinde bir sinerji oluşturmaya hazırlanıyor.

Sektöre yön veren “4.Uluslararası Kozmetik, Kişisel Bakım, Deterjan ve Ev Bakımı Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri Fuarı““Cosmetics & Home Care Ingredients 2019” sektörde kimyasal, hammadde, bileşen ve teknoloji ile ilgili satın alımları karşılayacak eşsiz bir platform olma özelliği taşımaktadır.

Türkiye’de kozmetik sektörü küresel büyüme oranını ikiye katlarken, kişisel ve ev bakım endüstrisi sektörün küresel devlerinin dikkatini çekmektedir. Türkiye bu sektördeki birçok lider firma için bir üretim merkezi olma potansiyeli her geçen gün artarak devam etmektedir.

Katılımcılar için ihracat hacmini artırma, yeni iş bağlantıları kurma ve yeni pazarlara açılmaları konusunda Cosmetics & Home Care Ingredients Fuarı önemli bir rol oynamaktadır.

2019 yılında pek çok yenilik ile yoluna devam eden Cosmetics & Home Care Ingredients, katılımcılarına ve ziyaretçilerine dopdolu bir fuar programı sunuyor!
Katılımcı ve ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına cevap veren Cosmetics & Home Care Ingredients Fuarı bünyesinde; en son inovatif ürünlerin sergileneceği “Innovation Corner Alanı”, laboratuvar ortamında prototip numuneler üretilen “Product Formulation Alanı”, parfümörlerin workshoplarını içeren “Koku Atölyesi” ve sektör profesyonellerinin 3 gün boyunca sunumlarını dinleyiciler ile buluşturacağı “CHCI Konferans Alanı” hem katılımcı hem de ziyaretçiler için eşsiz fırsatlar sunacaktır.

Fuara 20 ülkeden 150’nin üzerinde katılımcı ve Türkiye, Orta Doğu, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetlerden olmak üzere 4000’in üzerinde ziyaretçi
beklemekteyiz.

Siz de İstanbul Fuar Merkezi’nde 24-26 Ekim 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan “4.Uluslararası Kozmetik, Kişisel Bakım, Deterjan ve Ev Bakım Ürünleri Fuarı” “Cosmetics & Home Care Ingredients” fuarını ziyaret edin ve bu büyük sektör buluşmasının bir parçası olma fırsatını kaçırmayın!