Değişim Zamanı

20 Haziran 2016

Hayatın tüm güzel renklerini içine alan renk kartelalarını inceleyerek evinizin rengini değiştirmenin tam zamanı. Sezon henüz yeni açıldı, geç kalmış sayılmazsınız. Belki evinizdeki bu değişim hayatınıza da yansıyacaktır. Ayrıca, hem binanızın temiz ve güzel görüntüsü hem de sağlıklı bir yapının içinde yaşamanın verdiği enerji sizi mutlu edecektir. Tebdil-i mekanda ferahlık vardır. Toplum olarak huzura ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde, bu değişimin güzel etkilerini göreceğinizi düşünüyorum.

Mayıs-Haziran sayımızda yaza özel renkli bir içerik hazırladık. Yılın tüm yorgunluğunu ve stresini atacağınız tatil anlarınızda, kısa bir mola verdiğinizde, dergimizi incelemenizi tavsiye ederim.

Türkiye İMSAD Mayıs ayı sektör raporuna 22. sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sektör raporuna göre, inşaat sektöründeki artıştan dolayı, iyimser bir tablodan söz edebiliriz. Aylık konut satışları, inşaat malzemeleri ihracatı, inşaat faaliyetlerine dair verileri detaylı olarak “Sektör Raporu” bölümümüzden inceleyebilirsiniz.

1986 yılında Türkiye’de faaliyete başlayan Jotun Boya’nın Pazarlama Direktörü İsmet Uçarlı ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Jotun Boya’nın faaliyetleri, ürün grupları, çevre politikası ve sürdürülebilirlik yaklaşımı ile ilgili çalışmaları hakkında gerçekleştirdiğimiz söyleşiyi “Röportaj” bölümümüzden okuyabilirsiniz.

Sektöre dair merak ettiğiniz haberler, profesyonellerin kaleme aldığı teknik ürün tanıtımları ve kültür-sanat haberleriyle sizleri baş başa bırakma zamanı şimdi.

Keyifli okumalar,

Eğlenceli ve huzurlu bir tatil geçirmeniz dileğiyle.

Sevgiyle kalın.

Serap Kaptan