Dow, Hindistan’da Yeni imkanlarla Poliüretan Sistem Evleri (Systems Houses) Ağını Genişletiyor

25 Mayıs 2018

 

Poliüretan Sistem Evleri

Müşterilerimizin özelleştirilmiş çözümler ve teknolojik yenilikler ile büyümesini daha fazla desteklemeye dönük şebeke genişlemesi, yerel pazar ihtiyaçlarına göre belirlendi.

 

Dow Chemical’ın bir iş birimi olan Dow Polyurethanes, Hindistan’daki Maharashtra eyaletindeki yeni bir Sistem Evinin açılışını duyurdu. Dow böylece, hâlihazırda EMEAI bölgesi genelinde 20 farklı noktada faaliyet gösteren güçlü üretim, geliştirme ve teknik hizmet şebekesini daha da genişletmiş oldu.

 

Maharashtra eyaletine bağlı Ratnagiri Lote’deki Parshuram sanayi bölgesinde kurulu yeni tesis, bölgedeki müşterilerine yüksek kaliteli poliüretan malzemeleri ve özel çözümler sunmada ek üretim kapasitesi ve teknik yetenekler sağlarken, dayanıklı tüketim malları, altyapı ve otomotiv gibi büyüyen pazarlara hizmet vermektedir.

Poliüretan Sistem Evleri

Navi Mumbai’de devreye yeni sokulan ve inovasyon ve müşterilerle iş birliğinin hızlandırılmasına destek olacak bir poliüretan uygulamaları geliştirme laboratuvarını barındıran Dow Hindistan Teknoloji Merkezi’nin (DITC) ardından Lote’deki yeni Sistem Evinin açılışı, Dow’ın bölgedeki yatırımlarını daha da ileriye taşıyor.

 

Dow Polyurethanes Başkan Yardımcısı Jon Penrice, ‘’Dow’un inovasyon ve büyüme stratejisi, müşterilerimize rekabet avantajı sağlamaya ve onları yarının zorluklarına hazırlamaya odaklanıyor” dedi. Penrice “Sistem Evi, Ar-Ge ve yenilik merkezleri ağımızı genişleterek, işbirlikçi değer zinciri yaklaşımımızı desteklemek için bölgesel varlığımızı güçlendiriyoruz. Bu, yerel pazar ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş ve daha sürdürülebilir çözümler ile mevcut ve yeni fırsatları hızlandıracağına inanıyorum”dedi.

Poliüretan Sistem Evleri