Duvarlarinizda Nefes Aliyor (Mustafa Güçlüer )

19 Ocak 2017

SanDeco olarak, boyadan fazlasını üretiyoruz.. Biz, “dekoratif boya” üretiyoruz; bize göre bu, aynı zamanda mutluluk, güzellik ve kalite ürettiğimiz anlamına geliyor. SanDeco olarak, bu değerleri benimsedik ve yolculuğumuz boyunca değerlerimize sadık kaldık; kalacağız da.

Buna ek olarak, kendisinden ilham aldığımız doğaya karşı sorumluluğumuzun da her zaman bilincindeyiz; bu sebeple doğa dostu üretim politikaları benimsedik. Bütün bu kriterlerimizin doğal bir sonucu olarak, “Renklerin Ötesindeyiz”…

SandecoSanDeco olarak boya dünyasına geniş bir yelpazede dekoratif boya seçenekleri sunuyoruz; bunu yapacak enerjiyi de estetik güzelliği bulmak için hissettiğimiz tutku ve adanmışlıktan alıyoruz.

Örnek olarak, müşterilerimizin gözdesi olan “Flake Ailesi”ni verebiliriz. Bu boya ailemiz, Cometa (Multi – Gold – Silver – Bronz) ve Galaxy ürünlerimizden oluşmaktadır.

Sanatsal estetik güzelliğin ve çevre dostu üretim politikalarının birleşimiyle üretilen boyalarımızda, evrenden ve yıldızlardan aldığımız ilhamı kullandık.

Her şey, yıldızların ışıltısıyla sizin düşlerinizi, duvarlarınıza taşımak için.

Duvarlarınıza derinlik ve karakter katan “Flake Ailesi”, evlerden iş yerlerine, ofislere ve marketlere kadar hayal edebileceğiniz tüm iç duvarlarda kullanılabilir.

Duvar, sıva, brüt beton ve ahşap yüzeylerde, zemin hazırlığı sonrasında uygun astarı ile beraber kullanılabilir. San-Deco eviniz için güzelliği, ofisiniz yahut çalışma alanınız için prestiji vaat ediyor.

Ayrıca, “Flake Ailesi” ürünlerimizin hepsi düşük VOC değerlerine sahiptir.

Dekoratif Boya sektöründe gerek müşteri memnuniyeti gerek etik sorumluluk açısından en önemli kıstas olan çevresel faktörler, SanDeco için de birinci önceliktedir. İşte tam da bu nedenle “Çevre Dostu” üretim politikaları benimsedik ve Ar-Ge çalışmalarımızı da, bu yönde gerçekleştirdik.

 SanDecoÖzellikler

• VOC değerleri düşük bir iç cephe dekoratif boyası,

• Granül yapısıyla duvarlarınıza estetik güzelliği taşır,

• Şeffaf yapısıyla uygulandığı bölgenin rengi değişmez; karizmatik bir görünüm kazanır,

• Uzun süreli ve sert aşınmalara yahut hafif kimyasallara karşı dayanıklıdır,

• Su bazlıdır ve insan sağlığına zarar vermez,

• Parfümlü içeriğiyle çevreye hoş kokular verir.

Yüzey Hazırlama

Uygulama yapılacak yüzeylerdeki her türlü kir, yağ, kabarmış boya ve toz temizlendikten sonra, yüzey bozuklukları ‘Akrilik Macun İnce’ ile düzeltilmeli, eski boyalı ve yeni boyanacak yüzeyler ‘Decoprimer’ ile astarlanmalıdır.

Uygulama Talimatı

• Flake grubu ürünlerinin uygulaması yapılacak yüzeylerin düzgün, sağlam, nemsiz, temiz yüzeyler olması gerekmektedir. Yüzey bozuklukları ‘Akrilik Macun’ İnce ile düzeltilmeli, ‘Decoprimer’ ile astarlanmalıdır.

• ‘Decoprimer’ astar %20-25 temiz su ile inceltilerek, fırça veya rulo ile yüzeye 2 kat uygulanmalıdır. Katlar arasında iyi bir kuruma sağlanmalıdır.

• Yüzeyin kurumasının ardından flake grubu ürünleri, tahta özel fırça ile yüzeye uygulanmalıdır. 25 dakika sonra plastik spatula ile yüzey düzeltilir. Bu aşamada arzu edilen efektler duvara, uygulama teknikleriyle, verilir.

• Ortam sıcaklığının +5oC’nin altında ve +35oC üzerinde olmamasına dikkat edilmelidir.

Kuruma Süresi

23oC de; Dokunma süresi 4-5 saat, Tam kuruma 24-48 saattir.

Teorik Sarfiyat

Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve uygulama tekniğine göre tek kat sarfiyat:1 litre boya ile 6,5 – 8.0 m2 bölge, 1 kg boya ile 6,0 – 7,5 m2 bölge boyanabilir. 1m2 alan için boyatüketimi 125-150 ml ve 130-165 gr’dır.

Mustafa Güçlüer – Satış Koordinatörü / Sales Coordinator / Deka Boya San. ve Tic. A.Ş.

 

 

 

 

kubilay boya