Elkem Silicones: Limitsiz Potansiyel

15 Haziran 2020

Dünyanın tüm endüstriler dahil olmak üzere en büyük silikon üreticilerinden birisi olan Elkem Silicones’un Kozmetik (MIRASIL) serisinin Türkiye’deki tek yetkili distribütörlüğü nün 1 Nisan 2020 itibarı ile firmamıza geçtiği bilgisini siz değerli dostlarımız ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Bildiğiniz üzere Haziran 2017’den itibaren distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Kore merkezli Silikon Elastomer Jel üreticisi Basel Chemie, 2019 Ağustos ayında dünya devi Elkem Silicones ile birleşti. Oktrade ailesi olarak takip eden süreçte hem alışmış ve sevmiş olduğunuz Basel ürünlerini hem de MIRASIL serisini sizlere en hızlı ve düzenli şekilde tedarik edeceğimizi bildirmek istiyoruz. Genişleyen ürün portföyümüzle sizlere en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyoruz.

Elkem Silicones, dünyanın dört bir yanındaki uygulama ve araştırma laboratuvarları, üretim tesisleri ve satış ofisleri ile dünyanın önde gelen tam entegre silikon üreticilerinden biridir.

Elkem Silicones, yüksek kalitedeki silikon ürünlerinden ve ilgili hizmetlerden daha fazlasını sunuyor. Kişisel bir dokunuşla hak ettiğiniz hizmeti ve performansı sunmaya hazır, dünyanın dört bir yanında bulunan profesyonellerden oluşan bir ekip olarak Elkem Silicones, teknik destekten özelleştirilmiş formülasyonlara ve belge desteğine kadar potansiyelinizi sunmanıza yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda ihtiyaç duyduğunuz hizmet kalitesine sahiptir.

Değişmeyen Efsane: Mirasil Serisi

Mirasil™ serisi, tüketicilere performans ve konfor sunmak için çok çeşitli bakım ve kozmetik uygulamalarında kullanılır: • Saç bakımı için şampuanlarda ve saç kremlerinde, saçı korumak ve onarmak, parlaklığı geliştirmek, kabarmayı ve elektriklenmeyi azaltmak ve rengi korumak için kullanılırlar. • Cilt bakımında, yumuşak ve kadifemsi hissiyat sağlar. SPF artırıcı etki sunar. • Terlemeyi önleyicilerde ve deodorantlarda, yayılımı iyileştirir, cilt üzerinde sıcak ve kuru hissettirir. Anti-beyazlatıcı etki sunar. • Renkli kozmetiklerde, yayılıma katkı sağlarlar. Renkleri zenginleştirirken sundukları ipeksi ve pudramsı hissiyat ile kolayca ve eşit bir şekilde yayılırlar ve en hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabilirler.

 

 

Yazar 

Beren Elmasdiken

Kimya Mühendisi
Satış Pazarlama Şefi
Oktrade Dış Tic. Ltd. Şti.