Garantili Boya Hizmetine Ulaşmak “Filli Ustam” İle Çok Kolay

23 Mayıs 2019

 

Filli Boya nitelikli usta yetiştirmek konusunda faaliyetlerine devam ediyor.  81 ilde işin profesyonelleri tüketiciler ile “Filli Ustam” projesi sayesinde buluşma imkanı buluyor.

Evlerini boyatmak isteyenler “filliustam” web sitesinden mesleki yeterlilik belgesine sahip ustalara kolayca ulaşabiliyor. Sunulan hizmet Filli Boya güvencesinde, 2 yıl boyunca uygulama ve ürün garantisi de veriliyor. Filli Boya  “Filli Ustam” uygulaması ile tüketicilerin kolayca boya hizmetine ulaşmasını sağlayarak  müşteri memnuniyeti de en üst seviyeye taşıyor.


Filli Ustam Nasıl İşliyor

Filli Boya ürün ve davranış eğitimlerini almış, inşaat boyacılığı mesleki yeterliliğine sahip eğitimli ustalara “filliustam” web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor. Tüketiciler aradıkları kriterlere uygun ustayı seçerek, evlerini diledikleri gibi boyatabiliyor.

Evlerini boyatmak isteyen tükeitici, bulundukları il ve ilçede kendilerine en yakın lokasyondaki ustaların listesine ulaşıp, bu listeden ustaların profil resimleri, iş deneyimleri, uzmanlık alanları, referansları ve hatta müşteri anket puanları gibi bilgileri görüntüleyebiliyorlar. Bu bilgiler ışığında seçim yapan tüketici, boyatılacak alan ve iletişim bilgilerini ustaya gönderiyor ve keşif randevusu talebi oluşturmuş oluyor. Sonrasında usta, 24 saat içinde keşif için tüketiciyle randevulaşıyor, yapılan keşif sonrasında “filliustam.com” üzerindeki keşif süreci sekmesini kullanarak süreç başlatılıyor. Anlaşma sağlanan Filli Usta, belirlenen tarihte Filli Filli Usta kaliteli ürün uygulaması ile boya işlemine başlıyor. Tüketici daha sonra “filliustam” web sitesine  tekrar giriş yaparak anlaşmaya varılan uygulamanın garanti sürecini başlatabiliyor.