GIDA, BESLENME VE İLAÇ BİLEŞENLERİ FUARI

19 Temmuz 2019

 

GIDA, BESLENME VE İLAÇ BİLEŞENLERİ SEKTÖRÜ 24-26 EKİM 2019 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL FUAR MERKEZİ’NDE BİR ARAYA GELİYOR…

İstanbul Fuar Merkezi’nde bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan “Uluslararası Gıda, Beslenme Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri Fuarı” “Food & Nutritional Ingredients” ve “Uluslararası İlaç Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri Fuarı” “Pharmaist”; hammadde, bileşen ve teknoloji açısından sektörün ihtiyaçlarına cevap vermeye yönelik dikkat çeken bir platformdur.

Her geçen gün önemini artıran gıda ve ilaç sektörleri insan sağlığına doğrudan etki etmektedir. Bu nedenle gerçekleşen Ar-Ge çalışmaları ve sektöre yönelik sunulan çözümler dünyada stratejik bir öneme sahiptir. Bu noktada sektörün önde gelen firmalarını bir araya getiren Food & Nutritional Ingredients ve Pharmaist Fuarları, firmaların ürün ve çözümlerini sektöre sergileyebilecekleri ülkedeki en önemli etkinlik olma özelliği taşımaktadır.

2017 yılında “Life Sciences Ingredients” konsepti ile eş zamanlı gerçekleşen Food & Nutritional Ingredients, Pharmaist, Cosmetics & Home Care Ingredients Fuarları toplamda 335 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yapmıştır. Gıda, İlaç ve Kozmetik olarak 3 farklı temaya sahip ve Türkiye’nin tek ürün bileşenleri fuarları olma özelliğini taşıyan fuarlar; 2017 yılında 3 gün boyunca 427’si 49 farklı ülkeden olmak üzere toplamda 3,221 sektör profesyonelini ağırlamıştır. Sektörden aldığı güçle yoluna devam eden fuarlar 2019 yılında da dünyanın birçok yerinden katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul Fuar Merkezi’nde bir araya getirecektir.

Food & Nutritional Ingredients ve Pharmaist 2019 Fuarları zengin etkinlik programı ile göz dolduracak…
Gıda ve İlaç Bileşenleri sektörünün önde gelen isimleri ve kanaat önderleri 3 gün boyunca fuar alanında kurulacak olan FNI ve Pharmaist Konferans ve panel alanında ziyaretçilerle buluşacak. Fuar ziyaretçileri, sektöre ışık tutan fikirler eşliğinde en yeni ürün, formülasyon ve teknolojiler hakkında bilgi sahibi olma fırsatı yakalayacaklar.

Fuara 20 ülkeden 100’ün üzerinde katılımcı beklerken, Türkiye, Orta Doğu, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetlerden de 4000’in üzerinde ziyaretçi beklemekteyiz.

Sektördeki en yeni trendlerden haberdar olmak ve sektörün nabzını tutmak için sizde 24-26 Ekim 2019 tarihleri arasında Food & Nutritional Ingredients ve Pharmaist Fuarlarını ziyaret etmeyi unutmayın!