GSK Türkiye “Yılın İtibarlısı” Ödülünü Aldı

10 Ocak 2020

GSK Türkiye, bu yıl altıncısı düzenlenen The ONE Awards’ta, ilaç kategorisinde “Yılın İtibarlısı” seçildi. Marketing Türkiye ve Akademetre Research & Strategic Planning iş birliğiyle gerçekleşen araştırma neticesinde GSK Türkiye; 12 ilde, bin iki yüz tüketicinin değerlendirmeleri sonucu ödül almaya hak kazandı.

GSK Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Selim Giray konuyla ilgili şunları söyledi: “300 yılı aşkın süredir aşı, ilaç ve tüketici sağlığı alanlarında inovatif sağlık çözümleri sunan GSK, Türkiye’de 60 yıldan fazla süredir her anında iyilik sağlık için çalışıyor. GSKTürkiye olarak sadece tedavi çözümlerimizle değil sosyal sorumluluk projelerimizle de topluma fayda sağlamayı amaçlıyoruz. Bu ödül de hedeflerimize giden yolda doğru adımlarla ilerlediğimizin bir göstergesi ve daha iyi işler yapmak için bir ilham kaynağı.” dedi.

The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri, her yıl 50’den fazla kategoride, “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” neticesinde, hak kazanan kuruluşlara veriliyor. Araştırma tüm Türkiye’yi temsilen 12 ilden 1.200 tüketicinin değerlendirmelerini kapsıyor.

The ONE Awards