Harry Potter ve Azkaban Tutsağı

Harry Potter

 

Harry Potter ve Azkaban TutsağıTM in Concert

 

Harry Potter™ In Concert serisi, serinin üçüncü filmi Harry Potter ve Azkaban Tutsağı™ ile 14 ve 15 Aralık’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde devam ediyor. Yüksek çözünürlüklü dev ekranda gösterilecek filmin John Williams imzalı dâhiyane müzikleri ise canlı orkestrayla yeniden hayat bulacak.

CineConcerts ve Warner Bros. Consumer Products iş birliğiyle gerçekleşen Harry Potter™ Film Konserleri Serisi, uluslararası konser turnesine 2016 yılında başladı. 2016 yılında Harry Potter ve Azkaban Tutsağı™’nın büyülü prömiyerinden bu yana gerçekleşen sihirli gösteri, yarım milyonu aşkın izleyiciye ulaşarak J.K. Rowling’in büyülü dünyasını, otuz sekizi aşkın ülkede altı yüzden fazla performans ile her geçen gün daha fazla kişiyle buluşturuyor.

Hogwarts™’’daki üçüncü yıllarında Harry, Ron ve Hermione, hayatlarını değiştirecek Azkaban mahkûmu Sirius Black™ ile tanışıyor. Üç arkadaş bu yolculuklarında, yarı at/yarı kartal Hippogriff ve Boggarts’la maceraya atılırken kehanet sanatında uzmanlaşmayı öğreniyorlar. Ruh emicilerle ezeli bir savaşa kalkışan Harry, aynı zamanda tehlikeli bir kurt adamla baş etmeyi öğreniyor. Harry’i bekleyen asıl sınav ise Sirius Black™ ve ailesiyle ilgili gerçekler oluyor.

Harry Potter™ ve arkadaşlarının büyülü yolculuğu, John Williams’ın OscarÒadayı besteleriyle hayat buluyor. Masalsı ve gizemli bestelerle, J.K. Rowling’in büyülü dünyasının kapıları aralanıyor. Williams’ın titiz dokunuşlarıyla anlam kazanan hikâye, seyircisine hem görsel hem işitsel bir şölen yaşatıyor.

 

Yorumunuz

  • (görüntülenmeyecektir)