HD Uluslararası İş Ortaklarının Sayısını Artırıyor

Ekim 16, 2018, 5:21 pm
2 dakika
HD

 

En Büyük OEM ve ODM Üreticilerinden Olan Güney Kore’den Megacos, Türkiye ve Orta Doğu’da Sadece HD Tarafından Temsil Edilmektedir.

HD Uluslararası Tic. ve Ambalaj San. Ltd. Şti. 1999’dan beri Türkiye ve Orta Doğu’da kozmetik ve kişisel bakım sektörüne hammadde ve ambalaj tedarik etmektedir. Tek yetkili temsilcilik ve distribütörlük temelinde çalışan HD Uluslararası’nın iş ortakları, dünyada alanında en yeni ürün ve teknolojileri üretmiş hatta öncülük etmiş firmalardır. Kozmetik dünyasında yenilikçi ve çevreye dost doğal kozmetik hammadde ürünlerinin önemi giderek artmaktadır. Bu bağlamda Türkiye’de K-Beauty ürünlerine yönelik hammadde tedarikçiliği yapan ilk firmalardan biri olarak, 2018 yılında iş ortaklarımızın sayısını artırmış bulunmaktayız. Bunlar sırasıyla, ABC Nanotech, Corel PharmaChem, Coseed Biopharm, Easthill Corporation, Fuji Sangyo, Focuschem, J&C Microchem, Labio, Megacos ve Taesung firmalarıdır.

Her yıl yaklaşık %11 büyüyen kozmetik sektöründe rekabetçi ve fonksiyonel ürünler ön plana çıkmaktadır. Sektörde artık yeni trend ürünleri sunabilen firmalar daha çok takip edildiğinden, bu ihtiyacı öngörerek anlaşma yaptığımız, Güney Kore’nin en büyük OEM ve ODM üreticilerinden biri olan Megacos, Türkiye’de firmamız ile temsil edilecektir. Artık isteyen müşterilerimize Ar-Ge desteği de sağlayarak geniş ürün portföyünden, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri için bitmiş ürün desteği de sağlayacağız.

  • (gizli tutulacaktır)