İKMİB, İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’ni Düzenliyor

01 Temmuz 2020

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB), her yıl kimya sektöründeki üye firmalarını başarılı ihracatlarından dolayı onurlandırmak ve teşvik etmek için “İKMİB İhracatın Yıldızları Ödül Töreni”’ni gerçekleştiriyor.

Adil Pelister

2019 yılında 20,6 milyar dolar ile şimdiye kadar en yüksek ihracat rakamına ulaşarak rekor kıran kimya sektörü, Türkiye’nin en büyük ikinci sektörü olarak ülkemize büyük bir katma değer sağlıyor. Bu yıl beşincisi gerçekleşecek olan 2019 İKMİB İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde toplam 28 kategoride ilk 5’e giren ve ödül almaya hak kazanan firmalar açıklanacak.

İlk kez İKMİB tarafından düzenlenecek online ödül töreni, İKMİB’in youtube kanalından ve web sitesinden canlı olarak yayınlanacak.

TC. Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar Pekcan’ın teşrifleri ile Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Sayın İsmail Gülle, İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Adil Pelister’in katılacağı ve moderatörlüğünü Oylum Talu’nun yapacağı 2019 İKMİB İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’ne katılımınızdan mutluluk duyarız.

Tarih: 7 Temmuz 2020, Salı

Saat: 16:30 Açılış Konuşmaları ve Ödül Töreni

Canlı yayını izlemek için

YouTube Link: https://www.youtube.com/user/ikmibnews

İKMİB Web Sitesi: www.ikmib.org.tr