İngiltere ve İrlanda’daki İlaç Şirketleri, Körber’in Entegre Çözümler Teklifinden Yararlanıyor

27 Kasım 2020

Körber’in Dublin’de bulunan Business Area Pharma yeni yan kuruluşu, İngiltere ve İrlanda’da farmasötik ve biyoteknoloji üretimine entegre çözümlerine yönelik artan talepten memnun. Körber, Dublin’den, ilaç alanındaki tüm yetkinlikler ve ürünlerde iyi bir koordinasyonla müşterilerine eksiksiz proje hizmetleri sunuyor. Müşterilerin bu şekilde, tek bir çatı altındaki organizasyonla çalışması, duyarlı ve yerel fayda sağlıyor.

İngiltere ve İrlanda’daki ilaç ve biyoteknoloji şirketleri, zorlu bir üretim ortamında ilaçları hızla ve yasal gerekliliklere uygun olarak üretmek zorundadır. Önemli bir rekabet faktörü, kalite maliyetidir. Bu nedenlerden dolayı, yerel bir bayi ortağından kapsamlı hizmetlere hızlı erişim çok önemlidir ve bu yılın Mart ayında Dublin’de yeni Körber ofisinin açılışı için başlangıç ​​noktası olmuştur.

Körber Business Area Pharma, İrlanda ve Birleşik Krallık Satış Müdürü Ruaidhrí O’Brien, “İrlandalı yan kuruluşumuzu pazarda iyi bir şekilde kurduk” diyor. “Son aylarda personel sayımızı artırdık ve şu anda yaklaşık on kişilik bir takımız.

Dublin ofisimizi en az 20 mühendisten oluşan sürdürülebilir bir ekiple büyütmek, ölçeklenebilir destek ve müşterilerimizin yerel olarak talep ettiği tüm hizmetleri sağlamak istiyoruz.

Amacımız, Körber’i İngiltere ve İrlanda’da ilaç üretim ekipmanı, yazılımı ve hizmetleri için en iyi seçenek haline getirmek. “

Dublin, Körber’in Business Area Pharma’nın lokasyonu olarak seçildi, çünkü bu bölgede biyofarmasötik, hücre, gen ve kimyasal API şirketlerinin üretiminin yüksek bir yoğunluğu var. İştirak, Körber çatısı altında benzersiz entegre çözümler, danışmanlık, denetim, elleçleme, paketleme makineleri ve malzemeleri, izleme ve izleme, yazılım ve tam yaşam döngüsü hizmetleri sunabilmektedir. Dublin merkezi, yalnızca İngiltere’ye değil, aynı zamanda birçok Avrupa lokasyonuna erişim kolaylığı sağlar.

Körber Business Area Pharma, İrlanda ve Birleşik Krallık Satış ve Operasyon Yazılımları Direktörü Owen Bonner, “İlaç ve biyoteknoloji müşterilerimiz yakınlığımız ve uzmanlığımızdan büyük faydalar elde ediyor” diye ekliyor. “Hızlı bir şekilde yanıtlar verebiliyoruz, hesap yöneticileriyle doğrudan temas halindeyiz ve tüm yaşam döngüsü ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Ayrıca, müşteri ile Avrupa’daki ürün geliştirmemiz arasında bir bağlantı kurup sürdürebiliyoruz. ”

Büyüme yolunda Körber Pharma Ireland & UK, her seviyede açık pozisyonlara sahip. İlgilenenler, detaylı bilgilere Şirketin web sitesinden ulaşabilir.