Kale Boya, İSTANBUL Efekt Serisinin Yeni Ürünleri İle Büyüleyici Mekanlar Yaratıyor

Kasım 27, 2017, 4:11 pm
3 dakika

 

Kale Boya, İSTANBUL Efekt Serisinin Yeni Ürünleri İle Büyüleyici Mekanlar Yaratıyor

 

İstanbul Antique Antik çağların doğallığını günümüze taşıyan traverten dokusuyla mekanlar için eşsiz bir görünüm… İstanbul Antique, yüksek su buharı geçirgenliği ile nefes alan, sağlıklı ortamlar yaratan İs7anbul Antique, farklı uygulama teknikleri kullanılarak özel ve zengin dokular oluşturur, İstanbul Antique Coat ile kaplanarak özel, kusursuz bir rustik görünüm sağlar.İstanbul Antique temiz su ile karıştırılarak homojenbir harç elde edilir. Hazırlanan harç tüm yüzeye düzgün bir şekilde uygulanır. 5-6 saat sonra ikinci kat uygulaması yapılır, harç tüm yüzeye düzgün bir şekildeuygulanır. Yüzey henüz yaşken sert kıllı bir fırça ile bastırıp çekilmek sureti ile desen oluşturulur. Oluşan desenin üzerinden mala ile hafifçe geçilir. Hafif kurumanın ardından kuru mala ile basınç uygulanarak perdah yapılır ve kurumaya bırakılır. İstanbul Antique Coat, Renk Ustası’nın 24 farklı rengi kullanılarak renklendirilir.5-6 saat sonra, eskitme efekti vermek için İstanbul Antique Coat sünger yardımı ile uygulanır.
Kale Boya
Etkileyici parıltısıyla hayata renk katan İstanbul Aura, duvarları kadife dokusuyla buluşturuyor… Eşsiz dokusu ve bulutları andıran degrade görünümüyle benzersiz bir atmosfer yaratır, ışığın rengine ve bakış açışına göre değişebilen efektler sunar. Efektleri mala ile verilen, uygulaması hızlı ve kolay olan İs7anbul Aura,binlerce renk seçeneğine sahiptir. İstanbul Aura, Renk Ustası’nın 24 farklı rengi kullanılarak renklendirilir.
İstanbul Aura astarlanmış zemine düzgün bir şekilde uygulanır. İkinci kat 1-2 saat sonra malanın dairesel hareketleriyle desen verilerek uygulanır.

İstanbul Stucco Satine İlhamını mermerin pürüzsüz dokusundan alan İstanbul Stucco Satine, dekoratif görünüm katan yapısıyla, birçok yüzey üzerinde kullanılabilir ve Renk Ustası ile renklendirilebilir. İstanbul Stucco Satine, astarlanmış zeminin emiciliğine ve pürüzlülüğüne bağlı olarak tüm yüzeye bir veya iki kat halinde düzgün olarak uygulanır. 1-2 saat sonra spatula veya efekt mala yardımı ile desen verilir. Hafif kurumanın
ardından fazla malzeme yüzeyden alınır. Mala ile tüm yüzeye sertçe bastırılarak desenler belirginleştirilir ve parlatılır.

  • (gizli tutulacaktır)