Kompozit Sanayi’nin Avrasya’daki Buluşma Noktası: 4. Kompozit Sanayi Fuarı Eurasian Composites Show 2019

15 Mayıs 2018
Eurasian Composites Show

 

Yıllardır düzenlediği fuarlarla kimya sektörüne yön veren Artkim Fuarcılık organizatörlüğünde, 28-30 Kasım 2019 tarihleri arasında “4. Uluslararası Kompozit Sanayi Fuarı” Eurasian Composites Show 2019 dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

 

Eurasian Composites Show

 

Rakamlarla Eurasian Composites Show 2017

17 farklı ülkeden 54 yabancı, 38 yerli olmak üzere toplam 92 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yapan Eurasian Composites Show ’u 3 gün boyunca 891‘ini 59 farklı ülkeden gelen yabancı ziyaretçilerin oluşturduğu toplam 3028 sektör profesyoneli ziyaret etti. Fuara en fazla yabancı ziyaretçi gelen ilk 10 ülke sırasıyla İran, Birleşik Arap Emirlikleri, İtalya, Çin, Güney Kore, Ukrayna, Almanya, Fransa, Bulgaristan, Mısır oldu.

Eurasian Composites Show 2017 ile eş zamanlı olarak düzenlenen Konferans & Seminer Programında yerli ve yabancı katılımcı firmaların yanı sıra Türkiye’nin önde gelen akademisyenleri tarafından gerçekleştirilen 24 sunum ile sektör mensupları yeni ürünleri ve teknolojileri tanıma şansı buldular.

Fuar hemen her sektörde kullanımı bulunan Kompozit hammaddeleri ile üretilen ürünlerin günlük yaşamdaki kullanımlarını görme fırsatı yaratan Live Composites isimli Nihai Ürün Sergisine ev sahipliği yaptı. Otomotiv, yapı-inşaat, tekstil, denizcilik, savunma, havacılık gibi sektörlerinden 50 ‘den fazla ürün bu alanda sergilendi. Özel olarak hazırlanan bu sergi alanlarında ziyaretçiler, ürünlerin uygulama alanları, kullanımdaki faydaları gibi ürünler hakkında detaylı bilgi edinebildiler.

 

 Eurasian Composites Show

 

 

Eurasian Composites Show 2019’da Yerinizi almayı Unutmayın!

Siz de Kompozit Sektörünün bu büyük buluşmasında yer almak, dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonelleriyle verimli iş bağlantıları kurarak rekabetin gerisinde kalmamak istiyorsanız Eurasian Composites Show 2019’da yerinizi almayı unutmayın.

 

Eurasian Composites Show