KOZMETİK AMBALAJINDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

19 Temmuz 2019

 

Sinan Deniz
Şirket Ortağı
Germed Medikal ve Kozmetik Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti.

 

Germed Medikal ve Kozmetik Malzemeleri kurulduğu 2011 yılından beri sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyor. Kurulduğu günden itibaren kozmetik malzemeleri konusunda tedarik ve çözüm ortağınız olan şirketimiz;
• Başlıca tedarik ürünlerini stoklarında bulundurduğu gibi diğer ihtiyaçlarınızı da sipariş üzerine getirmektedir. Renkli ve renksiz çeşitli ebatlarda parfüm şişeleri, valfler, kapaklar, oda kokusu ve araç kokusu şişeleri,kalem parfüm şişeleri ve bu şişelerin serigrafi hizmetini renk çalışmalarını itina ile yapmaktadır.
• Hizmetlerimiz tedarik sonrası yurt içi ve yurt dışı lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır.
• Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede kozmetik sektöründe tanınmıştır ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
• Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
• Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Germed Kozmetik, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.