One Love Festival 15 Başlıyor

18 Temmuz 2019

 

Bu yıl Birlikte Güzel tarafından Pozitif deneyimi ile 15.’si gerçekleştirilecek olan One Love Festival’i gün sayıyor. One Love Festival’de bu yıl sahne alacak katılımcılar, The Blaze ve Years&Years gibi sevilen müzisyenleri dinleme fırsatını yakalarken aynı zamanda, Parkorman’da festival alanının da tadını çıkartacak.

Birlikte Güzel tarafından Pozitif deneyimi ile bu yıl 15.’si gerçekleştirilecek olan One Love Festival’e sayılı günler kaldı. Müzikseverlere şehir hayatında festival özgürlüğünü, aşkı, müziği, umudu ve birlikteliği yaşatmayı hedefleyen One Love Festival’de bu yıl sahne alacak The Blaze ve Years&Years gibi sevilen müzisyenleri dinleme fırsatını yakalayacak katılımcılar, aynı zamanda Parkorman’daki festival alanının da tadını çıkartacak.

20 Temmuz’da İstanbul Parkorman’da ve Volkswagen Arena’da olmak üzere 2 ayrı mekanda, toplam 5 farklı sahnede gerçekleşecek olan One Love Festival 15’te bu yıl yer alacak gruplar ve sanatçılardan bir kısmı ise şu şekilde sıralanıyor:

Parkorman, Birlikte Güzel Sahnesi 12:00’de Power FM ve sonrasında Audiobeat dj’lerinin performansıyla başlayacak ve 15:00’da Türkçe rap müziğin önemli isimlerinden Kamufle, Brothers projesi ile, canlı orkestrasına Da Poet, Hayki, Aga B, Baneva konuklarıyla devam edecek. 16:45’te Amsterdam çıkışlı krautrock, caz afrobeat ve dans müziği etkilerini enstrümanlarıyla bir araya getiren Jungle by Night sonrasında ise, saat 18:15’de Londra çıkışlı Mercury Prize adayı, soul ve blues şarkı yazarı Michael Kiwanuka sahne alacak. Saat 20:15 itibariyle önce İngiltere çıkışlı electro-pop üçlüsü Years & Years ve Fransız müzik prodüktörü ve yönetmen Guillaume ve Jonathan Alric ikilisinin dans müziği projesi The Blaze müzikseverlerle buluşacak.