PaiBoat Ürünleri ile Kompozit Parçalarınız Daha Parlak Daha Uzun Ömürlü

26 Mart 2019


Burak Darcan

Genel Müdür 
Tila Kompozit

 

 

2012 yılında sektöre giren Tila Kompozit, gün geçtikçe büyümesini sürdürmekte ve dünyanın lider konumdaki üreticilerinin temsilciliklerini bünyesine katmaya devam etmektedir. Yirmiden fazla üreticinin temsilciliği ile sahip olduğu ürün çeşitliliğinin yanı sıra Tila Kompozit, kompozit sektöründe özel eğitim veren tek kuruluş olma özelliğini de taşımaktadır. Ayrıca, müşterilerine sektörde yol gösterici olma görevini de üstlenen Tila Kompozit, yerinde tetkikler gerçekleştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarını belirlemekte ve sektöre yeni girecek veya halihazırda sektörde olan müşterilerine danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Tila Kompozit amaca ve hizmete yönelik derin satış tecrübesi ile müşteri memuniyetini ve gereksinimlerini ön planda tutarak, sektöre en iyi malzemeleri tedarik etmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçla çıkılan bu yolda sayısız ürünü bünyesinde barındıran şirket sadece üretim öncesine yönelik malzeme desteği sağlamayıp, pasta/cila ürünleri gibi çeşitli ürünlerle üretim sonrası veya kalıp bakım-onarım gibi işlemler için müşterilerine ürün desteği de sağlamaktadır.

Pasta/cila ürünlerinde Dünya’nın en iyi firmalarından biri olan İtalyan PaiBoat’un tek yetkili Türkiye temsilcisi olan Tila Kompozit yaygın satış ağı ile bu ürünlerini tüm Türkiye’ye ulaştırmaktadır. PaiBoat ürünleri; pasta, cila, koruma, temizlik ve uygulama aksesuarlarından oluşmaktadır.

Başta denizcilik olmak üzere kompozit malzemelerin yoğun olarak kullanıldığı otomotiv ve yapı sektörlerinde parça yüzey kalitesi büyük önem taşımaktadır ve yüzeylerin uzun süreler aynı kalitede kalması istenmektedir. PaiBoat ürünleri yıpranmış ve solmuş jelkot yüzeylerini tekrar eski haline getirmenin yanında uzun süreli korumada sağlamaktadır. Özel aksesuarları ile uygulanması oldukça pratik olan PaiBoat ürünleri sayesinde daha parlak kompozit yüzeyler sizleri bekliyor.

Yorumunuz

  • (görüntülenmeyecektir)