paintistanbul & Turkcoat Fuarı Ertelendi

22 Eylül 2020

Artkim Fuarcılık Tic. A.Ş. ve Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD) olarak hassasiyet ile takip edilen pandemi sürecinde son zamanlardaki vaka artışlarına istinaden fuarların düzenlenme tarihi konusunda başlattığımız katılımcı anketimizi tamamladık. Kullanılan oylar neticesinde oy çoğunluğu ile paintistanbul & Turkcoat Fuarımızın 9-11 Eylül 2021 tarihine ertelenmesine karar verilmiştir.

Artkim Fuarcılık olarak düzenlediğimiz her organizasyonda önceliğimiz; katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak aynı zamanda organizasyonumuzun verimini artırmak ve fuarlarımızın daha efektif olmasını sağlamaktır. Katılımcılarımızın herhangi bir endişe duymadan keyifle sektör paydaşları ile buluşması bizler için oldukça önemlidir. İstenilen ortamı en iyi şartlarda sağlama yönündeki erteleme kararını; birçok çerçeveden değerlendirme yaparak görüş bildiren katılımcılarımız ile birlikte almış bulunuyoruz.

Fiziki fuarımızı gerçekleştireceğimiz tarihe kadar paintistanbul & Turkcoat web sitemizden erişebileceğiniz Virtual Connect çalışmamız ile 365 gün katılımcı firmalarımızın tüm bilgilerine, sektör ile ilgili seminerlerine, ürün ve yenilik tanıtımlarına ulaşabilir; iletişimde kalabilirsiniz.

paintistanbul & Turkcoat Organizasyon Ekibi
Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD)