PaintExpo Eurasia ve STT Surtech Eurasia Fuarları 07-09 Kasım 2019

26 Ağustos 2019

 

PaintExpo Eurasia ve STT Surtech Eurasia Fuarları 07-09 Kasım 2019 Tarihleri Arasında Düzenleniyor.

İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan PaintExpo Eurasia Fuarı ve eş zamanlı olarak gerçekleşecek STT Surtech Eurasia Fuarı; endüstriyel kaplama, yüzey işlem, galvaniz kimyasalları tesis ve ekipmanları sektörlerinde bir sinerji oluşturmaya hazırlanıyor.

Dünyanın lider endüstriyel kaplama teknolojileri fuarının Avrasya ayağı olan “5. Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo Eurasia” ve “4. Uluslararası Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı STT Surtech Eurasia” sektörün ihtiyaçlarına yanıt veren eşsiz bir platform olma özelliği taşımaktadır.

Etkinliğini her geçen gün artırmakta olan endüstriyel kaplama teknolojileri temel olarak otomotiv sektöründen yan sanayisine, demir yollarından havacılık sektörüne ve beyaz eşya sektörüne kadar çok geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Aynı zamanda tersane, gemi sanayi, metal ve levha işletmeleri, plastik malzeme, elektronik sektörü, kapı ve pencere üretiminde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye’de bu sektörlerde yaşanan teknolojik ve hızlı gelişmeler yüzey işlem ve galvaniz sektörleriyle doğru orantılı olarak büyüme ve gelişme göstermektedir.

PaintExpo Eurasia ve STT Surtech Eurasia fuarları kaplama, yüzey işlem ve galvaniz sektörlerine hizmet eden kimyasal, makine, ekipman ve teknoloji firmalarını tek bir çatı altında buluşturarak alanında öncü bir platform olmayı hedeflemektedir.

PaintExpo Eurasia ve STT Surtech Eurasia fuarını 2017 yılında 15 farklı ülkeden 267’si yabancı olmak üzere 3044 sektör lideri ziyaret etti. Fuara Rusya, Ukrayna, Türki Cumhuriyetleri, Balkan ülkeleri, İran, Tunus, Mısır, Almanya, İtalya ve Fransa başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden ziyaretçi katılım sağladı.

2019 yılında özel alanları ve zengin etkinlik programlarıyla yoluna devam eden PaintExpo Eurasia ve STT Surtech Eurasia fuarları, katılımcı ve ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor. Yüzey kaplama sistemleri yapan firmaların kaplama teknikleri ile kaplanmış ürünlerin sonucunu gösterdikleri “Galvano Teknik Alanı” ziyaretçilerin proses safhalarını yakından izlediği bir alan olma özelliği taşıyor. Aynı zamanda galvaniz kaplama uygulamalarının sergileneceği Galder Galvanizing Zone’daki teknik uygulama örnekleri ziyaretçilerini bekliyor. Bunların yanı sıra kaplama, yüzey işlem ve galvaniz sektörünün önde gelen isimleri ve kanaat önderleri 3 gün boyunca fuar alanında kurulacak olan “PSE Conference” Konferans ve panel alanında ziyaretçilerle buluşacak. Programlar dahilinde sektöre ışık tutan fikirler eşliğinde fuar ziyaretçileri en yeni ürün ve teknolojileri hakkında bilgi sahibi olma fırsatı yakalayacaklar. Sektörden aldığı güçle yoluna devam eden fuarlar 2019 yılında da dünyanın birçok yerinden katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul Fuar Merkezi’nde bir araya getirecektir. Fuara 20 ülkeden 100’ün üzerinde katılımcı ve Türkiye, Orta Doğu, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetler’den olmak üzere 4000’in üzerinde ziyaretçi beklenmektedir. Sektördeki en yeni trendlerden haberdar olmak ve sektörün nabzını tutmak için siz de 07-09 Kasım 2019 tarihlerinde PaintExpo Eurasia ve STT Surtech Eurasia fuarlarını ziyaret etmeyi unutmayın!

Fuar alanında kayıt sırası beklememek için www.paintexpoeurasia.com ve www.surtecheurasia.com web adreslerinden ücretsiz kayıt olabilirsiniz.