Pierre Fabre İlaç Türkiye Dönem Toplantısını Kapadokya’da Gerçekleştirdi

Pierre Fabre İlaç

 

Türkiye’nin önde gelen ilaç firmalarından Pierre Fabre İlaç (PFİ) Türkiye ekibi, dönem toplantısını 7-9 Mayıs tarihleri arasında Nevşehir Kapadokya’da gerçekleştirdi. Pierre Fabre İlaç Türkiye Genel Müdürü Hande Demirdere’nin değerlendirme sunumu ile başlayan dönem toplantısı üç yeni ürünün lansmanı ile devam etti. Tüketici Sağlığı Bölümü bünyesindeki yeni üç ürününün lansmanını dönem toplantısı ile ekiplerine duyuran Pierre Fabre İlaç Türkiye, 60 kişilik kadrosu ile bir araya gelerek sektör analizlerini değerlendirdi ve mevcut ürünlerin medikal bilgilerini güncelledikleri eğitim toplantıları düzenledi. İlaç alanındaki tecrübesini, takviye edici gıdalarla 2018 yılında pekiştirmeyi ve geliştirmeyi planlayan Pierre Fabre İlaç, sağlık alanında önemli ihtiyaçları karşılayacak olan “Urisanol Cranberry Kapsül”, “Urisanol Flash” ve “Elgydium Clinic Xeroleave Ağız Kuruluğu Spreyi” ürünlerinin tanıtımını yaptı.

 

Pierre Fabre’nin iki yeni ürünü, toplumda çok sık görülen önemli sağlık sorunlarından biri olan idrar yolları enfeksiyonu tedavisine yardımcı olmayı hedefliyor. Cranberry meyvesinin ana etken maddesi 36 mg Pro-Antosiyanidin içeren Urisanol Cranberry Kapsül ve içerisindeki cranberry ve 5 farklı esansiyel yağ ile Türkiye’de ilk defa yer alacak farklı bir ürün olan Urisanol Flash hem doktorlar hem eczacılar hem de hastalar için doğadan gelen güçlü bir yardım sunacaktır.

 

Dönem toplantısında tanıtılan bir diğer ürün olan “Elgydium Clinic Xeroleave Ağız Kuruluğu Spreyi”, yaşlanmaya, ilaç kullanımına ve radyoterapilere bağlı olarak sıklıkla karşılaşılan ağız kuruluğu (Xerostomia) sorununa rahatlatan bir çözüm sunuyor. Alkol, SLS, paraben, tatlandırıcı ve renklendirici gibi yardımcı maddeler içermemesi nedeniyle oldukça güvenilir bir formüle sahip. Üç farklı ekibin (onkoloji, oral care ve primary care) farklı uzmanlık alanlarına tanıtımını yapacağı bu yeni ürün, mevcut ilaçlarının tamamlayıcısı oluyor. Hastaların sıklıkla karşılaştığı ağız kuruluğu için “Elgydium Clinic Xeroleave Ağız Kuruluğu Spreyi”, Mayıs sonu itibariyle kullanıma sunuluyor.

Yorumunuz

  • (görüntülenmeyecektir)