Pioneer Metal Finishing, Yüzey Mühendisliği Akademisi’nin Lansmanını Yaptı

28 Mayıs 2020

Pioneer Metal Finishing, LLC (“Pioneer”), Yüzey Mühendisliği ve Modifikasyon gelişimi için uzmanlık seviyesinde bir kaynak olan Yüzey Mühendisliği Akademisi’nin (SEA – Surface Engineering Academy ™ ) piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

 

Pioneer CEO’su Kevin Stevick, “Müşterilerimizin ürünlerinin performansını optimize etmelerine yardımcı olmak için devam eden çabalarımızın bir parçası olarak Yüzey Mühendisliği Akademisi’ni başlatmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Yüzey modifikasyon seçeneklerinin karmaşıklığı, genişliği ve gelişimi göz önüne alındığında, hedefimiz, bu önemli kategoride sürekli iyileştirmeye yardımcı olan teknik olarak odaklanmış bir mekan yaratmaktır. Pioneer bu yeni ve önemli kaynağı desteklemekten heyecan duyuyor” dedi.

 

Yüzey Mühendisliği Akademisi’nin yüzey mühendisliği ve modifikasyonuna odaklanması, optimize edilmiş ürün yüzeylerinin geliştirilmesi ve uygulanmasını ilerletme hedefinden kaynaklanıyor. Yeni olmayan kategoriler olsa da; eloksal, kaplama, yapıştırıcılar ve kaplamalar gibi eski teknolojilerin kullanımı, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için önemli bir evrimi sürdürmeye . Bu, İnce Film Biriktirme ve yeni yüzey modifikasyon teknolojilerinin daha fazla kullanımı ile birleştiğinde, diğerlerinin yanı sıra tribolojik, yapışkan uygulama ve korozyon koruma zorluklarını çözme seçeneklerini önemli ölçüde genişletmektedir.

 

Pioneer’in COO’su Scott Kettler, “Yüzey Mühendisliği Akademisi, özünde, operasyonlarımız ve ürün geliştirme ekiplerimiz tarafından tasarlandı. Bu akademi teknoloji geliştirmeyi ilerletmek, operasyonel verimliliği artırmak, öngörüleri ve sektördeki en iyi uygulamaları paylaşmak için uçtan uca, teknoloji uzmanından teknoloji uzmanına ulaşan bir platform sunuyor.Yüzey modifikasyonu alanı, kritik öneme sahip ürünlerin performansını iyileştirmek için büyük bir potansiyel sunuyor. Bu önemli geliştirme çalışmalarının bir parçası olmaktan büyük heyecan duyuyoruz” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Akademinin merkezi platformu, çeşitli medya formatlarında uzman düzeyinde yüzey mühendisliği ve operasyonel kaynaklar sunmaktadır. Teknoloji geliştirme ve optimizasyona odaklanan Yüzey Mühendisliği Akademisi web seminerlerine, uzman panel oturumlarına, teknik incelemelere, nasıl yapılır kitaplarına, teknik makalelere ve teknoloji geliştirme kaynaklarına erişim sağlıyor.