Solvay, IMCD’yi Fomblin® PFPE Yağlayıcı Ürünleri için EMEA Distribütörü Olarak Tayin Ediyor

12 Nisan 2016

IMCD N.V, 1 Nisan 2016 tarihinden itibaren, EMEA esaslı Fomblin® PFPE yağlayıcı ürünlerine yönelik Solvay Specialty Polymers’in dağıtım ortağı olacağını duyurdu.

 

Fomblin® PFPE, agresif kimyasallar ve yüksek sıcaklıktaki ortamlarda kullanımı en iyi olan florlanmış yağlayıcılardır. Orijinal şekillerinde kullanılabildikleri gibi, genel olarak kimya, elektronik, askeri, nükleer, veri işleme sektörü ve yüksek performanslı yağlayıcı gerektiren diğer sektörlerdeki özel uygulamalar için greslerin içinde de formüle edilebilirler.

 

Solvay Specialty Polymers, florlanmış sıvılarda dünya sınıfı bir tedarikçidir ve Fomblin® PFPE ürün gamı IMCD’nin mevcut yağlayıcı portföyünü tamamlamaktadır. IMCD’nin Fomblin® PFPE ürün gamı için EMEA distribütörü olarak atanma kararı, tüm müşterilerin teknik destek, pazar bilgisi ve hizmete ilişkin en yüksek seviyelerden fayda sağlamaya devam etmelerini sağlamıştır. EMEA Specialty Polymers Solvay Kanal Ortakları Müdürü Vincent Meunier şu açıklamaları yapmıştır: “IMCD, on yıldan daha uzun süredir yağlayıcı alanında mesleki ve uzman desteği vermekte ve geniş çaplı uzmanlık göstermektedir. Kendilerini işlerine adamış teknik satış ekibi personelleri, müşterileri ve müşterilerin işlemlerini ve teknolojileri anlamaktadır. Bu yaklaşımın Fomblin®PFPE ürünlerimizin satın alımına ilişkin müşterilerin genel memnuniyet düzeyini artırmaya yardım edeceğine inanıyoruz.”