SONGWON, Biesterfeld Spezialchemie ile Yeni Bir Dağıtım Anlaşması İmzaladı

28 Mayıs 2020

Songwon Industrial Co., Ltd. Biesterfeld Fransa ile özel bir dağıtım anlaşması imzaladığını açıkladı. 1 Mayıs 2020’den itibaren Biesterfeld Fransa, yalnızca SONGWON polimer stabilizatör serisini Fransa’da dağıtmaktadır.

 

Merkezi Paris, Fransa yakınlarındaki Rueil Malmaison’da bulunan Biesterfeld France, ICIS tarafından dünya çapında ilk on kimyasal distribütörden biri olarak sıralanan Alman Biesterfeld Grubunun bir parçasıdır. Şirket özellikle plastik, kauçuk ve özel kimyasallara odaklanmaktadır.

 

Büyük Avrupa Bölgesi Satış Polimer Stabilizatörleri Lideri Albert Dantuma “SONGWON’da ürün kullanılabilirliğimizi ve müşteri hizmetleri seviyemizi sürekli olarak geliştirmeye kararlıyız. Biesterfeld France ile ortaklık, dağıtım ağımızı daha da güçlendiriyor ve Fransız müşterilerimizin beklentilerini aşan çözümler sunma hedefimize ulaşma yolunda önemli bir adım” şeklinde konuştu.

 

Biesterfeld Spezialchemie GmbH Genel Müdürü Peter Wilkes de: “Son derece deneyimli ve teknik olarak kalifiye satış ekibimizle, müşterilere derhal SONGWON ürünlerini tedarik etmek ve onlara mükemmel hizmet sunmak için iyi bir konuma sahibiz” dedi.