SONGWON ve First Quality Chemicals, Meksika’da dağıtım ortaklığına başladı

08 Eylül 2020

SONGWON Industrial Co. Ltd., Meksika’nın önde gelen özel kimyasallar distribütörü First Quality Chemicals ile kaplama, yapıştırıcı, sızdırmazlık ve elastomer (CASE) pazarları için özel bir dağıtım anlaşması imzaladığını duyurdu.

Ağustos 2020’den itibaren geçerli olacak yeni anlaşma kapsamında First Quality Chemicals, SONGWON’un kapsamlı sürdürülebilir yüksek değerli, yüksek performanslı ürün yelpazesi: SONGNOX® CS antioksidanlar, SONGSORB® CS Ultraviyole Emiciler / Engellenmiş Amin Işık Stabilizatörleri ( UVA / HAL) ve SONGCURE® CS foto başlatıcılar için Meksika’nın tek distribütörü olacak. First Quality Chemicals, 1998 yılından bu yana güvenilir bir özel kimyasallar distribütörü olarak ün kazanmaktadır ve yıllar içinde Meksika pazarındaki lider konumunu başarıyla sağlamlaştırmıştır.

Yeni dağıtım ortaklığı hakkında yorum yapan SONGWON Industrial Group, Amerika Satış Müdürü Sean Steres şunları söyledi: “Meksika’daki First Quality Chemicals ile güçlerimizi birleştirmek, Amerika’daki ayak izimizi geliştirmek için bir başka önemli adımdır ve SONGWON’un bu bölgedeki kaplama endüstrisine olan bağlılığını teyit etmektedir. First Quality Chemicals ekibinin uzmanlığının ve değerli deneyiminin Meksikalı müşterilerimizin ihtiyaçlarının tam olarak karşılanmasını sağlayacağından ve ortaklığın SONGWON için yeni iş fırsatlarının kapısını açacağından eminiz”.

First Quality Chemicals CEO’su Sergio Chinas, “SONGWON’u temsil etmek, bu pazara birinci sınıf tedarikçilerden olağanüstü çözümler getirme çabamızla aynı çizgide” dedi ve ekledi “SONGWON’un yüksek performanslı ürünleri ve harika satış ekibimiz tarafından sunulan uzmanlık, başarının reçetesidir ve birlikte büyümemize devam etmemizi sağlayan yeni iş fırsatları yaratmada önemli bir rol oynamaktan mutluluk duyuyoruz.”