TÜSİAD, Sanayide Dijital Dönüşüm Programı Gerçekleştiriyor

18 Temmuz 2019

 

TÜSİAD tarafından gerçekleştirilen Sanayide Dijital Dönüşüm Programı; Bayer özelinde sağlık alanında “Sağlık Okuryazarlığını Destekleyici Dijital Çözümler” sunan ürün ya da hizmetleri bekliyor. Bu çerçevede, Türkiye’de sağlık okuryazarlığının desteklenmesi için bireylerin sağlık durumlarını takip edebilecekleri, beslenme, sağlıklı yaşam gibi özel sağlık konuları hakkında bilgi alabilecekleri kaynakların oluşumunu ve erişimini artıracak dijital çözümler aranıyor.

Türkiye’de teknoloji üreten şirketlerle teknoloji sağlayacılarını bir araya getiren ve birlikte çalışmalarını sağlayan Sanayide Dijital Dönüşüm Programı, bir sorun ya da ihtiyaçtan doğacak ve Türkiye’de sanayide dijital dönüşüme katkı olabilecek teknoloji sağlayıcılarının ürün ya da hizmetleri ile başvurabilecekleri bir program olarak öne çıkıyor.

Sizin de “Sağlık Okuryazarlığını Destekleyici Dijital Çözümler” sunabilecek yenilikçi çözüm ve kişiselleştirilmiş akıllı ürün ya da hizmetleriniz var ise https://tusiadsd2.org/ sitesi üzerinden 26 Temmuz tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz.