Cumartesi, Eylül 25, 2021

Adhesive&Bonding Eurasia Fuarı Sektöre Yeni Bir Soluk Kazandıracak

Yıllardır düzenlediği fuarlarla kimya sektörüne yön veren Artkim Fuarcılık organizatörlüğünde bu yıl ilk kez düzenlenecek olan ve Türkiye’de alanında tek olarak boy gösterecek Adhesive & Bonding Eurasia Fuarı sektöre yeni bir soluk kazandırmayı hedefliyor.

 

 

ADHESIVE BONDING

 

Adhesive & Bonding Eurasia 25-26-27  Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirecek.Ülkemizde; otomotiv, beyaz eş­ya, elektronik, savunma, havacılık, medikal ve enerji sektörlerinin gelişmesinden dolayı özellikle, özel yapış­tırıcılar sektörü çok önemli hale gelmi­ştir.

Giderek artan bir gelişim gösteren bu sektörde, her sene birden fazla ve farklı sektörün fuarlarına katılmak zorunda kalan sektör temsilcilerinden gelen öneriler doğrultusunda, sektörün en önemli ihtiyaçlarından birine cevap vermek üzere Adhesive & Bonding Eurasia Fuarı’nın temelleri atılmıştır.

Adhesive & Bonding Eurasia, sektördeki yeni teknolojilerin, inovatif ürünlerin, Ar-Ge çalı­şmalarının, üretimdeki yeniliklerin sergileneceği ve en önemlisi bilgi aktarımının sağlanarak; fuar esnasında yurt içi ve yurt dı­şından gelen profesyonel ziyaretçilere bu global platformda sektör ürünlerinin kalitesi ve rekabetçiliğinin ön plana çıkarılacağı önemli bir etkinlik olacaktır.

Önemli ihracat pazarlarından olan Türki Cumhuriyetler, Balkanlar, Rusya ve CIS Ülkeleri, Orta Doğu, Doğu Avrupa ve Kuzey Afrika’dan profesyonel ziyaretçiler ile katılımcı firmalarını buluşturacak olan Adhesive & Bonding Eurasia sektörün yeni buluşma noktası olmayı hedeflemektedir.

Adhesive & Bonding Eurasia ile her biri kendi sektörlerinin lider ihtisas fuarları olarak anılan, “Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı”, Putech Eurasia “Uluslararası Kompozit Sanayi Fuarı” Eurasian Composites Show ve “Teknik Köpük Endüstrisi ve Teknolojileri Fuarı’’ Foam Eurasia e­ş zamanlı olarak gerçekleşecek ve endüstrinin en önemli kollarının ziyaretçi olarak ağırlayarak sanayi için güçlü bir sinerji oluşturacaktır.

Detaylı bilgi için:  www.adhesivebondingeurasia.com