Salı, Mayıs 21, 2024

Akcoat ‘Değerli İş Ortağı’ ödülüne layık görüldü

Şişecam tarafından düzenlenen Şişecam Global Tedarikçi Zirvesi’nde Akcoat, “Değerli İş Ortağı” kategorisinde ödüle kayık görüldü.

Şişecam tarafından düzenlenen etkinlikte cam sektörünün geleceğine yönelik iş birlikleri ve inovasyonun önemi konuşuldu. Etkinlikte, Akcoat’ta sürdürülebilir çözümleri ve inovatif iş birlikleri anlayışı sayesinde yeni bir başarıya daha imza attı. ‘Değerli İş Ortağı’ ödülüne layık görülen Akcoat’un ödülünü, Akcoat Genel Müdürü Burç Yıldırım’a Şişecam CSCO’su Dr. Selma Öner takdim etti.

Akcoat Genel Müdürü Burç Yıldırım, Akcoat olarak Şişecam’ın düzenlediği bu zirvede, sürdürülebilir çözümler ve inovatif iş birlikleri konusunda katkılarının takdir edilmesinden dolayı duydukları memnuniyeti paylaştı.

Sürdürülebilirlik ve kalite odaklı yaklaşımının göstergesi

Yıldırım, “Şişecam’ın değerli iş ortağı olarak bu ödülü almanın gururunu yaşıyoruz. Şişecam tarafından almış olduğumuz ödülümüzü 61 ülkede 13 bin tedarikçi arasından değer katan partner kategorisinde aldık. Bu başarı, hayatın her detayında yer alan Akcoat’un sürdürülebilirlik ve kalite odaklı yaklaşımının bir göstergesidir” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkan haberler