Cumartesi, Haziran 22, 2024

Americo Chemical Products ‘a Yatırım

Americo Chemical Products ‘a Yatırım

Barings, Harbour Group’un Americo Chemical Products’a Yatırımını Destekledi

Dünyanın önde gelen yatırım yöneticilerinden biri olan Barings, Harbour Group’un Americo Chemical Products, Inc.’deki (“Americo”) yatırımını desteklemek için üst düzey güvenli bir tesis için baş düzenleyici ve idari temsilci olarak hizmet verdiğini bugün duyurdu. İşlemin mali şartlar açıklanmadı.

1989 yılında kurulan ve ABD merkezli Americo, metal ve diğer alt tabakaların yüzey işlemlerini gerektiren endüstriler için yenilikçi kimyasal çözümler sunan lider bir sağlayıcıdır. Çözümleri; metal arıtma, atık su arıtma ve diğer özel uygulamalar için kimyaları içerir.

Harbour Group Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Jeff Fox, “Americo’yu Harbour Group’a davet etmekten heyecan duyuyoruz” dedi.

“Müşterilerin özel ihtiyaçlarına benzersiz şekilde formüle edilmiş çözümler sunmaya odaklanan Americo, müşterilerinin zorlu ön arıtma sorunlarını çözmelerine ve işletme performansını iyileştirmelerine yardımcı oluyor.

Harbour Group ile ortaklık kuran Americo, ürün sunumunu ve nihai pazar uygulamalarını genişletmeye odaklanırken mevcut pazarında da ölçeklendirmek için daha da güçlü bir konumda olacak.”

bina

Barings’in Kuzey Amerika Küresel Özel Finans Grubu Genel Müdürü Patrick Hartman, “Barings, Harbour Group’un Amerika’daki yatırımını destekleme fırsatını son derece uygun görüyor.

Yenilikçi yönetim ekipleri tarafından yönetilen ve üst düzey finansal sponsorlar tarafından desteklenen yüksek kaliteli işletmelere yatırım yapmaya kararlıyız” dedi ve ekledi “Americo’nun yönetim ekibi, müşteriler ve onların son kullanıcıları için üstün, daha uzun ömürlü ürünlerle sonuçlanan özelleştirilmiş çözümler ve formülasyonlar sağlayarak şirketin kendisini farklılaştırmasına olanak tanıyan, yüksek düzeyde temasa sahip bir müşteri hizmetleri iş modeli oluşturdu.

Harbour Group’un özel kaynakları ve operasyonel mükemmellik geçmişi, Americo’nun büyüme yörüngesini geliştirmeye ve hızlandırmaya yardımcı olacaktır.”

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

Öne çıkan haberler