Axalta Endüstriyel Boyalar İş Kolunda Yeni Yönetim Görevi Devralıyor

22 Mayıs 2019
Michael Cash

 

Rajeev Rao

Axalta Coating Systems Ltd. 31 Mayıs 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, boya endüstrisi dışında yeni bir fırsat arayan Michael Cash’in Kıdemli Başkan Yardımclığı ve Axalta’nın Endüstriyel Boya iş kolu başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

turkchem tv

Sn. Cash’in görevini şu an Axalta Global Toz Boya ve İş Geliştirme / Strateji, Endüstriyel Boyalar Başkan Yardımcısı olan Rajeev Rao ve şu an Axalta’nın Global Endüstriyel Boya Sistemleri Başkan Yardımcısı olan David Heflin yürütecek.

Sn. Rao, Axalta’nın toz boya iş kolunu yönetmeye devam edecek ve Sn. Helfin de Global Endüstriyel Sıvı Boyalar Başkan Yardımcılığı’na atanarak Axalta’nın genel endüstriyel bobin kaplama, ahşap kaplama ve enerji çözümleri iş kollarını idare edecek. Rao ve Helfin birlikte Axalta’nın Endüstriyel Boyalar iş kolunu yönetecek ve direkt olarak Axalta İcra Kurulu Başkanı Robert Bryant’a rapor verecek.

Sn. Bryant, “Hem Rajeev hem de Dave, geniş sektör deneyimine ve Endüstriyel Boyalar iş kolumuzun stratejik yönü ve gelecekteki büyüme fırsatları konusunda derin bilgiye sahip deneyimli yöneticiler. Sağlayacakları liderlik ve rehberlik, insanlara, inovasyona, büyümeye ve performansa öncelik veren stratejik zorunluluklarımıza uygun bir şekilde işimizin ve yetenekli ekibimizin gücünün artmasına yardımcı olacaktır. Rajeec ve Dave’in iş kolumuz ve Axalta’nın sürdürülebilir büyümesini devam ettireceğinden kuşkum yok. Ayrıca, geçmiş altı yıldaki çalışmaları için Mike’a da teşekkür etmek istiyorum. Mike’ın Endüstriyel Boya iş kolumuzun şekillenmesi ve büyümesinde büyük yardımı oldu. Kendisine gelecekte başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.