Perşembe, Mayıs 19, 2022

Axalta, Imron Industrial Ultra 2.8 VOC Son Kat Boyayı Tanıttı

Axalta, Imron Industrial Ultra 2.8 VOC Son Kat Boyayı Piyasaya Sürüyor

Axalta, tarım, inşaat ve hafriyat ekipmanı (ACE) pazar segmentlerini desteklemek için geliştirilmiş olan Imron Industrial Ultra 2.8 VOC Topcoat’un piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Yeni teknoloji, diğer üretan son katlara kıyasla düşük VOC emisyonları ve daha hızlı kürlenme sunuyor. Axalta’nın Imron Industrial Ultra 2.8 VOC Son Kat ürünü; tarım, inşaat ve hafriyat ekipmanı pazar segmentleri için düşük VOC emisyonlu, geliştirilmiş bir üretan son kattır.

Axalta

Imron Industrial Ultra, epoksi ve üretan astarların üzerine uygulanabilirken, malzeme israfını en aza indiriyor. Ayrıca, endüstrinin en katı ACE yaşlandırma Yeni, uygun maliyetli, çevre ve işleme dostu emülgatör, hem karakteristik harici hem de dahili emülsiyonlaştırma
aşamalarını ek kimyasal modifikasyon gerektirmeden birleştirerek kolay bir kullanım sunuyor.

Imron Industrial Ultra, epoksi ve üretan astarların üzerine uygulanabilirken, malzeme israfını en aza indiriyor. Ayrıca, endüstrinin en katı ACE yaşlandırma ve performans kriterlerini karşılamak üzere geliştirilmiştir.

Aşındırıcı Ortamlarda Koruma Sağlıyor

Axalta Genel Endüstriyel Amerika Başkan Yardımcısı Dave Heflin, “Axalta, tarım, inşaat ve hafriyat ekipmanı pazarına daha iyi hizmet vermek için Imron Industrial ürün yelpazesini genişletiyor” dedi.

Heflin; “Imron Industrial Ultra’nın eklenmesi, Axalta’nın zorlu, aşındırıcı ortamlarda koruma sağlayan ve ekipmanın ömrünü uzatan, kullanıcı dostu yeteneklere sahip gelişmiş, dayanıklı bir kaplama sistemi sunma kararlılığını gösteriyor.” açıklamasında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

11,034TakipçilerTakip Et
708TakipçilerTakip Et
1,500AbonelerAbone

Öne çıkan haberler