BASF, Mercedes-Benz ile Ticari Tedarikçi Anlaşmasını Genişletti

15 Nisan 2021

BASF, kısa süre önce Asya Pasifik (APAC) bölgesinde Mercedes-Benz ile çok yıllık bir sözleşme imzaladı. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesindeki Mercedes-Benz ile elde ettiği başarının üzerine inşa edilen anlaşma, Glasurit® ve R-M® premium otomotiv tamir boyası markalarını ve RODIM® boya ile ilgili ürünlerini kapsıyor.

Etkili dijital renk çözümleri, birinci sınıf eğitim çözümleri ve teknik desteğin yanı sıra, kaporta atölyesi performansını ve verimliliğini artırmak için tasarlanmış özel markalı Vision360® gelişmiş iş yönetimi çözümleri de anlaşmanın bir parçasıdır.

BASF Otomotiv Tamir Boyaları Çözümleri Global Stratejik Hesap Yönetimi Direktörü Chris Jackman, “Mercedes-Benz ile kanıtlanmış ortaklığımızı bu dinamik bölgeye genişletebildiğimiz için hem gururlu hem de heyecanlıyız.

Ürün yeniliğine, eko-verimli çözümlere, dijital iş yönetimi çözümlerine ve eğitime odaklanmamız, Mercedes-Benz’in kendi inovasyon ve sürdürülebilirlik vizyonuyla iyi bir şekilde örtüşüyor ve anlaşma her iki şirketi birlikte büyümek için iyi bir şekilde konumlandırıyor. Mercedes-Benz, kaporta atölyesi ağında iş verimliliğini artırmaya yardımcı olan yeni dijital çözümlerimiz için ilk test müşterilerimizden biri olmuştur” şeklinde konuştu.

BASF, Mercedes-Benz’e sunulan eksiksiz teklifin bir parçası olarak, kaporta atölyelerinin iş akışlarını hızlandırmasına yardımcı olan yüksek verimli dijital renk yönetimi araçları da dahil olmak üzere eksiksiz bir dijital ve veri çözümleri sunmayı planlıyor.