BASF, Şanghay’da Yeni Catamold® Mükemmellik Merkezi Laboratuvarını Açtı

06 Temmuz 2021

BASF, Çin’in Şanghay kentinde Catamold® işletmesi için yeni bir Mükemmellik Merkezi laboratuvarı açılışını gerçekleştirdi. Yeni tesis, Çin ve Asya’nın geri kalanındaki metal enjeksiyon kalıplama (MIM) pazarına yönelik çözümler ve ürünler için uzmanlık merkezi olarak hizmet verecek.

Elektronik Malzemeler İş Birimi Başkanı Lothar Laupichler, “Şanghay’da yeni laboratuvarın kurulması, Çin’deki müşterilerimizle birlikte ürünlerin geliştirilmesini hızlandırmak için Catamold® işimiz için önemli bir kilometre taşını işaret ediyor” dedi.

 

BASF SE. Global İş Yönetimi Metal Sistemleri Direktörü Timo Schollmeier, “BASF, dünya çapında güvenilir, yüksek hacimli metal parça üretimi için MIM besleme stoğu sağlama konusundaki kararlılığını ve liderliğini sürekli olarak kanıtladı. Yenilik ve müşteri odaklılık bizim için her zaman kritik öneme sahip olmuştur ve DNA’mıza iyi bir şekilde yerleştirilmiştir. Yeni yatırım, müşterilerimizin ürün fikirlerini metal enjeksiyon kalıpçılarında büyük ölçekli üretim için özelleştirilmiş “kullanıma hazır” MIM hammaddelerine dönüştürme yeteneğimizi güçlendiriyor.